Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci

Vzdálená pomoc

U některých technických problémů je potřeba našim technikům zpřístupnit plochu Vašeho počítače. Pro tyto přímé vzdálené zásahy využíváme aplikaci TeamViewer, která se nám již velmi osvědčila a je velmi jednoduchá na ovládání. Po stáhnutí této aplikace pomocí tlačítka níže, ji jednoduše jen spusťte a našemu technikovi nadiktujte své identifikační údaje které Vám aplikace zobrazí (Vaše ID a heslo). Tato služba je pro bez předešlé dohody nebo bez smlouvy o systémovém dohledu zpoplatněna.

Stáhněte si program TeamViewer

Jak zpřístupnit vzdálenou plochu technikovi

Stáhněte si program TeamViewer přes odkaz výše. Soubor si uložte kamkoliv do svého PC a po dokončení stáhnutí daný soubor spusťte. Není potřeba žádná instalace. Po spuštění uvidíte jednoduché okno kde bduou napsány 2 údaje označené jako "Vaše ID" a Heslo". Tyto údaje prosím daiktujte našemu technikovi. Až poté bude schopen se k Vám připojit. Přístup je pouze jednorázový, tudíž jakmile aplikaci TeamViewer uzavřete, tak se k Vám nebude schopen připojit. Pro jakoukoliv další vzdálenou podporu mu budete muset tyto údaje nadiktovat znova. Vaše ID je pro dané PC stále stejné. Heslo je generováno náhodně.

teamviewer

Ceník vzdálené podpory

Cena podpory je domlouvána vždy předem individuálně podle typu a složitosti úkolu.

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram