Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Školení a kurzy » Fusion 360

Fusion 360 – školení a kurzy

Seznam organizovaných školení a kurzů pro program Fusion 360. Na našich školeních vás naučíme všechny potřebné znalosti a dovednosti aplikace Fusion 360. Od základů pro naprosté začátečníky, přes odborná více specializovaná školení.

Pravidelně pořádáme a zajišťujeme odborná školení CAD/CAM aplikace Fusion 360 od Autodeskem certifikovaných specialistů s dlouholetou zkušeností z praxe. Na výběr pro vás máme celou řadu témat. Ze všech našich školení si odnesete námi zpracované materiály ve formě příručky, datasetů a příkladů.

  • probíhá v našich zařízených školících centrech nebo online
  • školení vede Autodeskem certifikovaný specialista na Fusion 360
  • každý absolvent kurzu obdrží platný certifikát
  • umíme pomoc pro získání dotace na školení

 

Certifikovaní lektoři

Autodesk
Materiály ke každému školení
Dataset probíraných příkladů
Certifikát o absolvování 
Konzultace i po školení
Slevu 20% na další rozšiřující školení

Vyberte si školení dle tématu

Fusion 360 základní školení
Fusion 360 školení 3D tisk
Fusion 360 školení CAM
Fusion 360 volnoplošné školení
Fusion 360 školení pokročilé techniky
Fusion 360 školení velké sestavy
Termíny školení
Registrace

Červenec

úte02ČRV08:30úte15:30Fusion 360 – základní školení II. (Pardubice)08:30 - 15:30 Cena3500,- Kč bez DPH na osobu KontaktZdeněk Martinek, 730 895 889

Registrace na školení

Nevidíte formulář? Klikněte zde.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo vás bude školit

Školení Fusionu v Adeonu provádí Autodeskem certifikovaní techničtí specialisté s dlouholetými zkušenostmi z řady praktických implementací strojírenských řešení nejen Fusion 360 ale dalších CAD/CAM aplikací. Všichni jsou pravidelně certifikování a přezkušování ve svých znalostech a školících dovednostech.
Tomas Bango
Tomáš Bango
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Věnuju se tématům zaměřené především na cloudový CAD program Fusion 360 a program Autodesk Inventor. Potkat mě můžete v ostravské kanceláři Adeonu.
Josef Moravcik
Josef Moravčík
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Implementuju CAM systémy. Připravuji pro vás školení o přípravě obrábění a dostupných CAM programech. Potkat mě můžete ve zlínské kanceláři Adeonu.
blank
Milan Nosil
Technický CAD konzultant strojírenských Autodesk produktů ve společnosti Adeon CZ. Zaměřuji se především na program Autodesk Inventor a strojírenská témata. Potkat se můžeme v pardubické kanceláři Adeonu.
blank
Stanislav Pavelka
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Tématicky se zaměřuji a klientům pomáhám především s tématikou CAD aplikace Autodesk Inventor. Od základů až po pokročilé metodiky. Potkat mě můžete ve zlínské kanceláři Adeonu.

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošly již tisíce absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů CAD až po spolupráci, koordinaci, profese a výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi proškolíme i vás a naučíme vás pracovat s CAD programem Autodesk.

"Super kurz, díky němu jsem poslední projekt celý smazal (byl jsem na začátku) a začal dělat znovu. Kurz mi ukázal směr jak budovat projekt tak, abych z pozdějších úprav nezešílel :-). Skvěle Tomáši, další kurzy prosím."

Emil Němeček
České filtry s.r.o

"Školení bylo super, lektor velice ochotný. Děkuji"

Tomáš Votruba
TELinvest s.r.o.

"Školení se mi velmi líbilo a troufám si tvrdit, že velmi posunulo mou práci v programu Fusion 360 kupředu. Lektor vše vysvětlil velmi dobře a pochopitelným stylem. Kolegům, kteří s Fusion 360 ještě nepřišli do kontaktu, chybělo detailnější vysvětlení základního ovládání. Vždy ale byla možnost doptat se."

Ondřej Wowra
BIKE FUN International s.r.o.

"Školení bylo perfektní. Pan Bango je šikovný školitel, který umí prakticky a jednoduše problematiku vysvětlit. Děkuji..."

Lukáš Přibyl
Kovářství Diviš

"Děkuji, bylo to pro mne velmi poučné a velmi přínosné. Až to vstřebám a posunu se kousek dál, rád se přihlásím na další obdobné školení."

Roman Pojer
BP-SERVICE, s.r.o.

"Vše perfektní, děkuji za vstřícný přístup lektora."

Marek Pilát
PBT Rožnov p.R., s.r.o.

"Profesionální přístup, instruktor odpověděl na vše. Jelikož jsem naprostý začátečník, tak jsem byl moc rád za jeho pochopení a vysvětlování dost možná “úplných základů”."

Karel Bušek
Blackstone Stav s.r.o

"Školení pro nás bylo velmi přínosné, jeli jsme přesně podle našich požadavků, které jsme si předem nachystali, Matěj byl výborně připravený a všechno nám zodpověděl. Jsme velmi spokojení a do budoucna se nejspíš ještě domluvíme na další konzultace. "

František Sehnal
SilentLab s.r.o.

"Školitel byl flexibilní a na vše nám ochotně odpověděl."

Václav Pospíchal
Körber Supply Chain

"Splnilo to PŘESNĚ moje očekávání a opravdu mi to hodně dalo. Vzhledem k tomu, že jsem byl úplný laik (nepoužívám žádné CAD programy a kreslím postaru na papír), tak mne až překvapilo, co dokážu po 1 dni vymodelovat. Ještě v noci jsem si namodeloval relativně složitý objekt složený ze 32 komponentů. Za mne dobrý."

Lexa Holub
LEXANI RACING s.r.o.

"Super školení která otevírá otevírá jiné pohledy na modelování."

Michal Olšanský
Sewio Networks s.r.o.

"S ohledem na velice přijatelnou cenu školení a náplně školení beru tento čas/peníze jako velice dobře investované. Díky předchozí zkušenosti s Fusion 360 bylo mnoho kroků pro mě jasný, ale mnohdy jsem díky školení zjistil jak používat funkce programu správně pro zjednodušení a urychlení práce. Uvítal bych tak, pokud by na toto téma bylo dostupné další školení – ať již hromadné nebo i individuální."

Radek Vanc
RV Electronic s.r.o.

Nenašli jste školení? Poptejte ho na míru

Pokud jste nenašli, to co hledáte, tak nás kontaktujte. Rádi se s Vámi domluvíme třeba na individuální konzultaci.

Nezávazně poptat školení na míru

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

inboxgraduation-hatbookuserstag
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram