Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Podpora

Podpora (helpdesk) a vzdálená pomoc

U nás své problémy neřešíte s anonymním člověkem na helpdesku. Každému nabízíme několik možností jak se s námi zkontaktovat a jak mu můžeme pomoct vyřešit jeho technické problémy. Vždy víte kterému člověku konkrétně se ozvat a kdo se o Vás a Vaši firmu postará. Každému poskytujeme kvalitní individuální přístup, na kterém si dáváme záležet.

Helpdesk pro naše zákazníky

Každý náš zákazník může využívat systém našeho Helpdesku. Ten slouží k několika účelům. Jednak v něm můžete listovat znalostní databází mezi stovkami již vyřešených a dobře zdokumentovaných technických problémů. Nebo pokud nenaleznete potřebnou odpověď tak můžete zadat svůj dotaz přímo. Konkrétní technický pracovník, který Vás má na starosti ihned uvidí, že potřebujete pomoci a obratem se Vám ozve.

Vstup do helpdesku

Nebo nám napište na: podpora@adeon.cz

Vzdálená pomoc technika

U některých technických problémů je potřeba našim technikům zpřístupnit plochu Vašeho počítače. Pro tyto přímé vzdálené zásahy využíváme aplikaci TeamViewer, která se nám již velmi osvědčila a je velmi jednoduchá na ovládání. Po stáhnutí této aplikace z našich stránek ji jednoduše jen spusťte a našemu technikovi nadiktujte své identifikační údaje které Vám aplikace zobrazí (Vaše ID a heslo). Až poté se bude moct technik k Vám připojit a začít řešit technický problém. U této aplikace není vyžadována žádná instalace, stačí ji pouze spustit.

Jak na vzdálenou pomoc

Bezplatné tipy a rady

Naši technici pravidelně publikují technické novinky a rady k nám dodávaným programům na následujících blozích. Přístup k těmto tipům je zcela veřejný. Pro některé články je sice se potřeba zaregistrovat, ale registrace je umožněna všem a je zcela zdarma.

blank

Magazín nabitý stovkami praktických návodů k programu AutoCAD.

Vstoupit »
blank

Tipy a rady na efektivní využívání nástroje Autodesk Inventor.

Vstoupit »
blank

Novinky ze světa nástroje AutoCAD Civil 3D pro stavební infrastrukturu.

Vstoupit »
blank

Magazín s aktualitami, návody a ukázkami pro Autodesk Revit.

Vstoupit »

Školení pro veřejnost i na míru

Nabízíme a pravidelně zajišťujeme odborná školení ke všem námi dodávaným produktům. Výuku provádějí zkušení odborníci s pedagogickými znalostmi i zkušenostmi z praxe. Školení provádíme jak pro libovolnou veřejnost (na našich pobočkách), tak i po domluvě konkrétně ve firmách. Pro zobrazení aktuálních školení zvolte nástroj:

blank
blank
blank
Autodesk Revit

Novinky, akce a školení na váš e-mail

Nemáte čas sledovat všechny naše novinky a akce? Nevadí, my vás na ně včas upozorníme. Naše novinky už odebírá více než 4 718 zájemců.

Newsletter formulář

Chcete s čímkoliv poradit?

Nevíte přesně, kde řešení hledat, nebo jakou variantu pomoci zvolit? Vyplňte kontaktní formulář a popište váš problém. Ozveme se vám následující pracovní den zpět s návrhem řešení.

Kontaktní formulář 2 sloupce

* Pole označena hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram