Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Služby » Dotace na školení a služby

Dotace na školení a služby

Pomůžeme vám se získáním dotací Evropské Unie i ze státního rozpočtu České republiky.

Hledáte způsob, jak financovat vzdělávání vašich zaměstnanců nebo pořízení nových technologií? Využijte možnosti dotací a příspěvků z evropských a národních fondů! Rádi vám pomůžeme najít vhodný dotační program a provedeme vás celým procesem od podání žádosti až po úspěšné čerpání podpory.

Jednat se může například o finanční prostředky z těchto programů:

  • NPO - DIGI pro firmu - zaměřeno na vzdělávání zaměstnanců v oblasti digitálních dovedností pro IT a Průmysl 4.0. Příspěvek až 42 888 Kč na osobu.
  • POVEZ II (ukončeno) - program probíhal pouze v letech 2015-2023 podporuje odborné vzdělávání zaměstnanců ve vybraných oblastech. Uhradí až 85 % nákladů na kurzy a 100 % mzdových nákladů školených zaměstnanců.

 

 

To je ale jen zlomek dostupných možností. Existuje celá řada dalších dotačních programů, které mohou pokrýt až 100 % nákladů na vaše rozvojové projekty. Ať už se chcete zaměřit na zvyšování kvalifikace vašich lidí, zavádění inovativních řešení nebo expanzi na nové trhy, vždy se najde vhodná výzva šitá na míru vašim potřebám.

Jako specialisté na CAD/CAM/BIM technologie a firemní vzdělávání máme bohaté zkušenosti s realizací dotovaných projektů. Naši lektoři jsou připraveni předat vaším zaměstnancům nejnovější poznatky a best practices z oboru, aby dokázali naplno využít potenciál moderních softwarových nástrojů. S naší pomocí tak snadno zvýšíte konkurenceschopnost a přidanou hodnotu vaší firmy. Získat dotaci přitom nemusí být složité. Stačí jen vědět, kde a jak žádat. Díky našim zkušenostem dokážeme celý proces maximálně zefektivnit. Vy se tak můžete naplno věnovat svému byznysu.

Zajímá vás, na jakou podporu dosáhnete? Kontaktujte nás přes formulář níže a společně najdeme optimální řešení pro vaši firmu. Těšíme se na spolupráci!

Autodesk Gold Partner
Veem silver partner logo
eset Gold Partner logo
hp Gold Partner logo
blank

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pro řešení na míru, nezávaznou poptávku.

Vyplňte formulář níže, odpovíme vám do 2 pracovních dní a zkusíme vymyslet řešení pro vás.

Kontaktní formulář 2 sloupce

* Pole označena hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram