Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Školení a kurzy

Odborná školení a kurzy

Nabízíme a pravidelně zajišťujeme odborná školení a kurzy ke všem námi dodávaným CAD produktům Autodesk. Výuku provádějí naši zkušení odborníci s pedagogickými znalostmi i technickými zkušenostmi z praxe. Školení provádíme jak pro širokou veřejnost (na našich pobočkách), tak i po domluvě přímo v konkrétních firmách.

Naučíme Vás základy práce v daných programech, pomůžeme Vám s přechodem na nové verze, vysvětlíme Vám odborné speciality v daných programech a pomůžeme Vašim zaměstnancům pracovat efektivněji. Každý účastník, který úspěšně projde naším kurzem na závěr obdrží platný certifikát.

Naši technici jsou certifikovaní a pravidelně přezkušování. S uživateli řeší denně jejich technické problémy. Znají tedy dané programy výborně a jen tak je nezaskočíte. Provádíme také znalostní CAD audit, díky kterému prověříme schopnosti jednotlivých pracovníků. Díky němu zjistíte reálné úrovně znalostní mezi zaměstnanci a při zjištění nedostatečných dovedností nabízíme i možnost individuálních konzultací na míru. Níže naleznete tabulku aktuálně vypsaných termínů školení.

Certifikovaní lektoři

Autodesk
Materiály ke každému školení
Dataset probíraných příkladů
Certifikát o absolvování 
Konzultace i po školení

Vyberte si školení dle programu

blank
blank
Autodesk Revit

Autodesk Školící centra – Adeon CZ s.r.o.

Školení probíhá v našich školících centrech na našich pobočkách v Brně, Ostravě, Pardubicích, Praze a Zlíně. Na těchto našich pobočkách máme zařízeny profesionální školící učebny s veškerými potřebnými aplikacemi a licencemi. Školení běžně probíhají vždy na nejnovějších verzích Autodesk Revit. Každý účastník školení má tedy k dispozici samostatné zařízené pracoviště.

V případě domluvy jsme schopni zajistit sadu školících notebooků s potřebnými Autodesk licencemi a zařídit odborné školení i na jiném místě než v našich školících centrech. Některá školení probíhají taky vzdáleně "online".
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošly již tisíce absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů CAD/BIM až po spolupráci, koordinaci, profese a výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi proškolíme i vás a naučíme vás pracovat s CAD programem Autodesk.

"Děkuji za skvělé online školení, odbornost pana Drahotuského je co se týká Revitu a Dynama snad nevyčerpatelná. Ocenil bych možná více reálných kódů pro používání při projektování, ale rozhodně to stálo za to. Dynamo je skvělý nástroj. Díky za důkaz, že online školení má smysl a jeho největším problémem je zařídit si dostatek času a hlavně se pekelně soustředit. Díky"

Ondřej Pešek
Prodin a.s.

"Musím na tomto místě poznamenat, že již dlouho jsem nezažil tak přínosné a dobře vedené školení. Obzvláště je třeba ocenit lektora – v podstatě okamžitě dokáže reagovat na podněty a vhodně poradit – a to i když podměty jsou líčeny abych tak řekl – velmi laicky. Jen ty nejlepší reference. Děkuji."

Jan Zálešák
ENVIspot a.s.

"Nemám nejmenších připomínek. Úkolem školení bylo naučit úplné začátečníky ovládat a pracovat s Revitem a to se povedlo. Pí. Bilová, byla ochotná, trpělivá a uměla poradit i vysvětlit. Maximální spokojenost."

Ing. Eva Wernerová, Ph.D.
VŠB Ostrava

"Myslím, že na školení jsme probrali téměř vše, co jsem potřeboval vidět. Našli jsme dokonce několik chyb, kterých jsme si nebyli vědomi, které nás zbytečně zdržovaly. Vaše školení jsem doporučil i jiné firmě. Ještě jednou děkuji!"

Petr Blažík
S+C ALFANAMETAL s.r.o.

"Super kurz, díky němu jsem poslední projekt celý smazal (byl jsem na začátku) a začal dělat znovu. Kurz mi ukázal směr jak budovat projekt tak, abych z pozdějších úprav nezešílel :-). Skvěle Tomáši, další kurzy prosím."

Emil Němeček
České filtry s.r.o

"Dobrý den, Pan Ožana byl perfektně připravený. Díky"

Petr Novák
AVS design s.r.o.

"Profesionální přístup, instruktor odpověděl na vše. Jelikož jsem naprostý začátečník, tak jsem byl moc rád za jeho pochopení a vysvětlování dost možná úplných základů."

Karel Bušek
Blackstone Stav s.r.o

Nenašli jste školení? Poptejte ho na míru

Pokud jste nenašli, to co hledáte, tak nás kontaktujte. Rádi se s Vámi domluvíme třeba na individuální konzultaci.

Nezávazně poptat školení na míru

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

inboxgraduation-hatbookusers
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram