Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Školení a kurzy » Autodesk Revit

Revit – školení a kurzy

Seznam organizovaných kurzů, školení a akcí pro širokou veřejnost. Naučte se aplikaci Revit od začátku po pokročilé projektování, zcela naplno, naučíme vás práci s programem od základů až po pokročilé funkce modelování, práci s modely pro 3D tisk, obrábění a spoustu dalšího.

Pravidelně pořádáme a zajišťujeme odborná školení BIM aplikace Autodesk Revit od Autodeskem certifikovaných specialistů s dlouholetou zkušeností z praxe. Naše portfolio školení obsahuje celou řadu kurzů pro uživatele všech kategorií a znalostních úrovní. Od naprostých nováčků, kteří ještě nemají žádnou zkušenost s projekčními aplikacemi a teprve se připravují na svou cestu 3D BIM modelování. Až po školení na míru pro znalé odborníky v aplikacích Revit a Revit LT.

  • probíhá v našich zařízených školících centrech
  • školení vede Autodeskem certifikovaný specialista na Revit
  • každý absolvent kurzu obdrží platný certifikát
  • členové ČKAIT mohou získat za absolvovaná školení body v projektu celoživotního vzdělávání
  • máme akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT)
  • pomoc pro získání dotace na školení

Pomoci vám umíme v rámci konzultačních činností a vyřešit vám tak problémy na konkrétním probíhajícím projekčním projektu. Například s tvorbou BIM objektů, koordinací modelu, kontrolou modelu, proškolení nových členů, vizualizací modelu a spoustu dalších návazných činností.

Certifikovaní lektoři

AutodeskAutodesk Revit
Materiály ke každému školení
Dataset probíraných příkladů
Certifikát o absolvování 
Konzultace i po školení

Vyberte si školení dle tématu

Revit základní školení
Revit školení tvorba rodin
Revit školení úvod pro BIM manažera
Revit_skoleni_mracno_bodu
Revit skolen vzduchitechnika
Revit skolen vzduchitechnika díly vyroby TZB
Revit školení automatizace Dynamo
Termíny školení
Registrace

Květen

pát17KVĚ08:30pát16:30Revit - Standardizace a tvorba rodin08:30 - 16:30

Registrace na školení

Nevidíte formulář? Klikněte zde.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo vás bude školit

Školení Revitu v Adeonu provádí Autodeskem certifikovaní techničtí specialisté s dlouholetými zkušenostmi z řady praktických implementací Revitu, AutoCADU, BIM procesů a dalších CAD aplikací. Všichni jsou pravidelně certifikování a přezkušování ve svých znalostech a školících dovednostech.
Jiri Drahotusky
Jiří Drahotuský
Technický CAD konzultant programů Autodesk se zaměřením na stavebnictví ve společnosti Adeon CZ. Zaměřuji se především na Autodesk Revit, Navisworks, AutoCAD a také na BIM implementace a konzultace. Potkat se můžeme v ostravské kanceláři Adeonu.
blank
Michal Kocourek
Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Mým hlavním zaměřením je především pomáhání klientům s implementací aplikace AutoCAD Plant 3D a také Revit a Advance Steel. Potkat se můžeme v pardubické kanceláři Adeonu.
Jaroslav Pancocha
Jaroslav Pančocha
Technický CAD konzultant programů Autodesk se zaměřením na stavebnictví ve společnosti Adeon CZ. Zaměřuji se především na Autodesk Revit, Robot, FormIt a také Lumion. Potkat se můžeme ve zlínské kanceláři Adeonu.

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošly již tisíce absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů CAD/BIM až po spolupráci, koordinaci, profese a výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi proškolíme i vás a naučíme vás pracovat s CAD programem Autodesk.

"Děkuji za skvělé online školení, odbornost pana Drahotuského je co se týká Revitu a Dynama snad nevyčerpatelná. Ocenil bych možná více reálných kódů pro používání při projektování, ale rozhodně to stálo za to. Dynamo je skvělý nástroj. Díky za důkaz, že online školení má smysl a jeho největším problémem je zařídit si dostatek času a hlavně se pekelně soustředit. Díky"

Ondřej Pešek
Prodin a.s.

"Školení naprosto splnilo má očekávání. Rozsah byl na 1 den opravdu vyčerpávající."

Jan Kohout
JK Technology s.r.o.

"Vyborne skolenie, dakujeme."

Peter Marcinko
Archima s.r.o.

"Měl jsem strach z online školení, ale naopak po jeho ukončení jsem přesvědčen, že příště již budu online školení preferovat…."

Libor Mitrenga
Moravská stavební a inženýrská společnost Zlín, s.r.o.

"Nemám nejmenších připomínek. Úkolem školení bylo naučit úplné začátečníky ovládat a pracovat s Revitem a to se povedlo. Pí. Bilová, byla ochotná, trpělivá a uměla poradit i vysvětlit. Maximální spokojenost."

Ing. Eva Wernerová, Ph.D.
VŠB Ostrava

"Musím na tomto místě poznamenat, že již dlouho jsem nezažil tak přínosné a dobře vedené školení. Obzvláště je třeba ocenit lektora – v podstatě okamžitě dokáže reagovat na podněty a vhodně poradit – a to i když podměty jsou líčeny abych tak řekl – velmi laicky. Jen ty nejlepší reference. Děkuji."

Jan Zálešák
ENVIspot a.s.

"Děkuji za vynikající školení. Škoda že nejsou takoví lidé u Autodesku při vývoji."

Marko Szabo
CADPROJEKT

"Školení předčilo mé očekávání. Ochota, nadšení a snaha vše vysvětlit i začátečníkovi, byla od lektora opravdu dechberoucí. Zatím nesmysluplnější školení, které jsem absolvoval. Určitě není poslední s p.Drahotuským. Ještě jednou děkuji."

Marek Císař

"Ocenil bych podklady předem abych si do nich mohl zapisovat poznámky. Jinak vše perfektní. Díky za školení."

Matouš Cahák
Hlaváček-architekti s.r.o.

"Ďakujeme moc za školenie. Vďaka nemu sa v našom týme zmenila silná averzia voči programu na mierny až stredne silný záujem. Pán Drahotuský veci rozumie, získali sme vďaka mnohým podnetom presah do ostatných programov autodesku. Príjemné."

Vlado Hrivňák
No-A Architekti

"Dobrý individuální přístup lektora - doufám , že paní architektu ještě uvidíme."

Ing.arch. Jan Snášel
LIVINGSTAV s.r.o.

"Nemám připomínky ani náměty. Školení bylo velmi cenné, pan Drahotuský výborně vše vysvětloval."

Eva Ludvíková
IGEA s.r.o.

Nenašli jste školení? Poptejte ho na míru

Pokud jste nenašli, to co hledáte, tak nás kontaktujte. Rádi se s Vámi domluvíme třeba na individuální konzultaci.

Nezávazně poptat školení na míru

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

inboxgraduation-hatbookusers
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram