Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Služby » Strojírenství a výroba » Konfigurátory výrobků

Konfigurátory výrobků

Vytváříme 3D konfigurátory výrobků pro zrychlení výroby i nabídky ze strany zákazníků. Pomáháme tak zákazníkům automatizovat konstruování a proces nabídky. 

K čemu jsou konfigurátory výrobků vhodné?

Řešení tzv. konfigurátorů pomáhají zjednodušit, zrychlit a zautomatizovat konkrétní činnosti ať už v konstrukci anebo v nabídkovém procesu. 

  • Šetří čas konstruktérovi s vytvářením podobných variací výrobku.
  • Šetří čas obchodníkovi při vytváření kalkulace a nabídky.
  • Šetří čas při komunikací s výrobou pro která se vytvoří kusovníky, výkresy a modely zcela automaticky.
  • Šetří čas celému týmu při komunikaci a předávání dat.
  • Zvyšuje zájem zákazníka, který si může vše odzkoušet a připravit i sám.
  • Zvyšuje konkurenceschopnost díky větší efektivitě a snížení nákladů.
Adeon reseni konfiguratoru

Jaké možnosti našim zákazníkům nabízíme?

Pro naše zákazníky umíme nabídnout hned několik variant řešení a vybrat tak pro to správné pro ně. Umíme pomoci automatizovat konstrukční proces přímo v CAD aplikaci, například Autodesk Inventor a zkrátit tím tak využitý čas konstruktéra k vytvoření dané varianty výrobku.

Pomoci umíme také zvýšit efektivitu nabídkovému procesu a obchodnímu týmu, kde se využijí konfigurátory postavené na webových aplikacích přístupné jak interně netechnickým uživatelům anebo také přímo vašim zákazníkům. 

Konfigurátory přímo v CAD programu

Konfigurační řešení přímo v CAD aplikacích jsou vhodná pro automatizování úkolů konstruktéra, která nemusí provádět. Nebo k ovládání celkem složitého konstruktérského řešení i netechnickým uživatelem, který si jednoduše může navolit dané varianty výrobku během chvilky.

Inventor konfigurátory

Společnost Adeon pomáhá firmám vytvářet 3D konfigurátory pro Autodesk Inventor, které urychlují tvorbu parametrického modelu  na základě stanovených pravidel. Pomocí 3D konfigurátoru se výrazně zkracuje čas celého procesu od nabídky až po výrobu.

Konfigurátory ve webovém prohlížeči

Webový 3D konfigurátor pomáhá rychle vytvářet data pro zákazníka či podklady pro nabídku bez nutnosti znalostí 3D kreslícího softwarů. Další výhoda webového konfigurátoru spočívá v dostupnosti na mnoha platformách. Jedná se například o Windows, iOS nebo Android.

Pro naše zákazníky máme hned několik variant řešení. Každý výrobek má své specifika, proto se dokážeme přizpůsobit zcela vašim potřebám a připravit konfigurátor na míru přímo vám. 

Již máme ale zkušenosti z celé řady implementací a proto jsme připravili i konfigurátor ELIS, což je předpřipravené krabicové řešení konfigurátoru, které je snadno naučitelné a současně cenově dostupné.

Na míru

Dokážeme se přizpůsobit specifikům jakéhokoliv výrobků, procesům a zákazníků. Připravujeme řešení konfigurátorů zcela na míru dle vašich potřeb.

ELIS konfigurátor

Připravené krabicové řešení plně automatizovaného konfigurátoru zákaznických řešení pro využití v celém procesu zákazník-obchod-výroba.

Autodesk Gold Partner
Veem silver partner logo
eset Gold Partner logo
hp Gold Partner logo
blank

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pro řešení na míru, nezávaznou poptávku.

Vyplňte formulář níže, odpovíme vám do 2 pracovních dní a zkusíme vymyslet řešení pro vás.

Kontaktní formulář 2 sloupce

* Pole označena hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram