Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Služby » IT Infrastruktura » Outsourcing

Outsourcing

Zajištění systémového dohledu a různých CAD a IT činností našimi certifikovanými odborníky.

 

Důležitou součástí síťových služeb poskytovaných zákazníkům je zajištění systémového dohledu nad sítí výpočetních systémů. Jedná se o externí spolupráci ve formě dodávky služeb certifikovanými odborníky na základě smlouvy s pevně stanovenými podmínkami a měsíční fakturovanou částkou

Služba je zaměřena především na prevenci případných problémů, řešení havarijních situací a konzultace. Prostředky, které vlastníme, umožní zjistit příčinu vznikajících problémů v systému většinou dříve, než ovlivní jeho funkčnost z pohledu uživatelů. Včasným zásahem předejdeme možným výpadkům informačního systému a tím i případným ztrátám.

Součástí dohledu jsou pravidelné návštěvy našich specialistů u zákazníka. Dále je součástí podpora poskytována formou telefonických konzultací, dálkovým přístupem, popřípadě návštěvou na pracovišti zákazníka.

Zákazníci, kteří se pro systémový dohled rozhodli, spatřují jeho výhody zejména v kvalifikaci poskytovatelů služby a nižších nákladech oproti nákladům na nového zaměstnance. Uvedenou službu uvítají i větší firmy pro zajištění dočasné potřeby kapacit, např. z důvodu dovolených, nemoci nebo odchodu pracovníka.

citrix Partner Silver Solution Advisor logo
Fortinet partner logo
Veem silver partner logo
blank

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pro řešení na míru, nezávaznou poptávku.

Vyplňte formulář níže, odpovíme vám do 2 pracovních dní a zkusíme vymyslet řešení pro vás.

Kontaktní formulář 2 sloupce

* Pole označena hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram