Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» O nás

O firmě Adeon

ADEON CZ s. r. o. je společnost, která nabízí své komplexní dodávky s vysokou přidanou hodnotou širokému okruhu zákazníků z oblasti strojírenství, stavebnictví, energetiky a také všude tam, kde zákazník očekává komplexní služby systémového integrátora.

Proč naši klienti volí Adeon?

Spolehlivý partner

Jako jeden z největších Gold partnerů v ČR firem Autodesk, Hewlet Packard a dalších světových výrobců máme zajištěny nejaktuálnější informace, špičkový trénink našich specialistů a možnost nabídnout Vám i rozšířenou podporu nad rámec běžných úkonů. K zastižení jsme po celé republice díky síti kanceláří v 5 městech.

Specialisté na CAD/CAM a IT

Nejsme jenom prodejce. Jsme na trhu již přes 20 let, takže Vám umíme odborně poradit a pomoci Vám se správným technologickým nastavením a spolupráce ve firmě. Naši specialisté se neustále vzdělávají a poskytují našim zákazníkům tu nejlepší možnou podporu.

blank

Cílená technická podpora

Vždy víte na koho se obrátit. Jedna konkrétní osoba, která zná Vaši společnost a prostředí v ní. Dokážeme Vám tedy pomoci mnohem rychleji a lépe než anonymní infolinka.

blank

Odborná školení pro vás

Zajišťujeme odborná školení ke všem námi dodávaným produktům. Výuku provádí certifikovaní odborníci. Navíc Vám umíme za školení ušetřit díky dotačním programům.

blank

Bezkonkurenční financování

Nabízíme širokou škálu možností financování šitých na míru vašim potřebám i možnostem. Umíme Vám zajistit i pronájem produktu na krátký čas pokud si chcete produkt třeba vyzkoušet anebo potřebujete jen dočasně najmout více zaměstnanců na konkrétní zakázku.

blank

Bonusy, za které neplatíte

Všem našim zákazníkům dodáváme balík bonusů, který stále obnovujeme. Využít můžete naše oborové blogy k programům Civil3D, Inventor a Revit, kde pravidelně sepisujeme aktuální tipy a triky. Oblíbené jsou také naše každoročně vydávané strojařské a stavařské magazíny Inventor News a Revit News.

Kde nás najdete

Své aktivity realizujeme po celé České Republice z kanceláří v Brně, Pardubicích, Ostravě a Zlíně. Disponuje k tomu týmy kvalifikovaných CAD a IT specialistů, konzultantů, obchodníků, servisních techniků a dalšího potřebného personálu.

Mapa poboček Adeon

Rychlý kontakt

Kontakty na pobočky

Fakturační údaje

ADEON CZ s.r.o.
Tečovice 390, Zlín 76302
IČO: 26276038
DIČ: CZ26276038
Spis.značka: C 41438, krajský soud v Brně
kontakt: ucetni@adeon.cz

Brno-mapa

Brno

Tyršova 44
612 00 Brno
tel.: 541 218 686
brno@adeon.cz
Ostrava-mapa

Ostrava

Havlíčkovo nábř. 38
702 00 Ostrava
tel.: 558 273 502
ostrava@adeon.cz
Pardubice-mapa

Pardubice

Bělehradská 582
530 09 Pardubice
tel.: 468 008 588
pardubice@adeon.cz
Praha-mapa

Praha

U Továren 256/14
102 00 Praha 10
tel.: 296 365 514
praha@adeon.cz
Zlin-mapa

Zlín

Klabalská I 97
760 01 Zlín
tel.: 577 433 771
zlin@adeon.cz

Podílíme se na operačním programu spolufinancovaném EU

Projekt   “Robotický konstruktér v oblasti odvodňovacích systémů“
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_175/0015636
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Projekt je spolufincován Evropskou unií.

Předmětem projektu je vytvořit komplexní automatizované řešení pro návrh odvodňovacích systémů. Cílem je nahradit odbornou konstrukční práci robotickým řešením a pomoci tak vyřešit nedostatek odborných lidských zdrojů a přispět i ke zlepšení hospodaření se srážkovou vodou, důležitou složkou vodních zdrojů v přírodě.

Řešení je komplexní od požadavku zákazníka až po výrobu jednotlivých prvků. Řešení má integrované uživatelské rozhraní a je kompletně nastavitelné ze strany uživatele od prostředí, přes 3D modely, až po výkresovou dokumentaci, včetně modifikace produktů v závislosti na jejich vývoji.

EU logo
Autodesk Gold Partner
Veem silver partner logo
eset Gold Partner logo
hp Gold Partner logo
blank

Kontaktujte nás

Vyplňte kontaktní formulář s dotazem, nezávaznou poptávkou pomoci či vzkazem. Odpovíme vám následující pracovní den.

Kontaktní formulář 2 sloupce

* Pole označena hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram