Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Školení a kurzy » Fusion 360 » Základy CAM a obrábění

Školení Fusion 360 – Základy CAM a obrábění

Jednodenní školení pro seznámení se s přípravou modelů pro výrobu – obrábění v programu Fusion 360.

Komu je CAM školení určeno

Školení je určeno pro uživatele Fusion 360, kteří ovládají běžné základy a chtějí se naučit jak nastavit cesty pro obrábění a generování NC kódu v prostředí Manufacture.

Na několika příkladech si ukážeme jak modelu nastavit nulový bod, polotovar, obrobek, upínač, nástroj kterým budeme obrábět a natavení obrábění operace. Ve výsledku si obrábění odsimulujeme a odešleme přes postprocesor do mašiny.

Očekáváme základní znalost prostředí Fusion 360. Pro úspěšné absolvování školení ale není potřeba pokročilých znalostí parametrického modelování.

Certifikovaní lektoři

Autodesk
Materiály ke každému školení
Dataset probíraných příkladů
Certifikát o absolvování 
Konzultace i po školení
Slevu 20% na další rozšiřující školení
Termíny školení
Registrace

Termíny školení

Žádné události

Máte dotazy?

+420 558 273 502

30 dní na vrácení peněz

 • Nebudete-li spokojeni, vrátíme vám peníze. Tak si za naším obsahem stojíme.

Organizační pokyny

 • Cena je za jednoho účastníka.
 • Účast 4 účastníků pro uskutečnění školení.
 • Každý účastník obdrží také certifikát, že školením úspěšně prošel.
 • Pro variantu online školení vám zašleme link pro připojení den předem.

Registrace na školení

Nevidíte formulář? Klikněte zde.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Osnova a cíle

Školení na CAM je obsahově připraveno na celý den. společně si na různých příkladech ukážeme jak pro náš model nastavit nulový bod, polotovar, obrobek, upínač a  také nástroj kterým budeme obrábět a natavení obrábění operace. Na závěr si připravené obrábění odsimulujeme a odešleme přes postprocesor do našeho výrobního stroje.

 • Úvod – Příprava CAD modelu
 • Úvod – Popis prostředí
 • Nastavení nulového bodu, polotovaru, obrobku, upínače
 • 2D operace – Základní popis + nastavení 2D operace
 • 2D operace – Tabulka nástrojů
 • 3D operace – Popis + nastavení 3D operace
 • Simulace
 • Generování NC kódu

Předpoklady pro účast

 • Pro online školení je zapotřebí mít nainstalován program Fusion 360. Instalace vám poběží 30 dní zcela bez omezení. Pro komerční využití pak můžete licenci zakoupit, kutilské nevýdělečné použití pak aktivovat dle tohoto návodu.

 • Pro osobní „offline“ školení máme pro vás připravenou učebnu včetně PC s instalací. Můžete si však přinést vlastní notebook s nainstalovaným Fusionem 360.

 • Z počátečních znalostní předpokládáme základní znalost Fusionu 360 a jeho prostředí. Není však potřeba nijak pokročilá.

Jaké studijní materiály dostanete

 • Po školení také obdržíte dataset probíraných příkladů s kompletní historií vytváření. Můžete si tedy v klidu doma každý příklad ještě jednou projít.
 • Po absolvování školení získáte nárok na vzdálené konzultace při řešení vašich problémů (přes email/telefon).

Co o školení říkají absolventi?

Naším školením prošly již tisíce absolventů, které jsme naučili vše potřebné od základů CAD až po spolupráci, koordinaci, profese a výrobu. Naši školitelé jsou odborníci se zkušenostmi praxe a platným certifikátem školitele od společnosti Autodesk. Rádi proškolíme i vás a naučíme vás pracovat s CAD programem Autodesk.

"Super kurz, díky němu jsem poslední projekt celý smazal (byl jsem na začátku) a začal dělat znovu. Kurz mi ukázal směr jak budovat projekt tak, abych z pozdějších úprav nezešílel :-). Skvěle Tomáši, další kurzy prosím."

Emil Němeček
České filtry s.r.o

Školení bylo super, lektor velice ochotný. Děkuji"

Tomáš Votruba
TELinvest s.r.o

"Školení se mi velmi líbilo a troufám si tvrdit, že velmi posunulo mou práci v programu Fusion 360 kupředu. Lektor vše vysvětlil velmi dobře a pochopitelným stylem. Kolegům, kteří s Fusion 360 ještě nepřišli do kontaktu, chybělo detailnější vysvětlení základního ovládání. Vždy ale byla možnost doptat se."

Ondřej Wowra
BIKE FUN International s.r.o.

"Profesionální přístup, instruktor odpověděl na vše. Jelikož jsem naprostý začátečník, tak jsem byl moc rád za jeho pochopení a vysvětlování dost možná “úplných základů”."

Karel Bušek
Blackstone Stav s.r.o

"Školení pro nás bylo velmi přínosné, jeli jsme přesně podle našich požadavků, které jsme si předem nachystali, Matěj byl výborně připravený a všechno nám zodpověděl. Jsme velmi spokojení a do budoucna se nejspíš ještě domluvíme na další konzultace. "

František Sehnal
SilentLab s.r.o.

"S ohledem na velice přijatelnou cenu školení a náplně školení beru tento čas/peníze jako velice dobře investované. Díky předchozí zkušenosti s Fusion 360 bylo mnoho kroků pro mě jasný, ale mnohdy jsem díky školení zjistil jak používat funkce programu správně pro zjednodušení a urychlení práce. Uvítal bych tak, pokud by na toto téma bylo dostupné další školení – ať již hromadné nebo i individuální."

Radek Vanc
RV Electronic s.r.o.

Nenašli jste školení? Poptejte ho na míru

Pokud jste nenašli, to co hledáte, tak nás kontaktujte. Rádi se s Vámi domluvíme třeba na individuální konzultaci.

Nezávazně poptat školení na míru

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

inboxgraduation-hatbookuserstag
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram