Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci

Webinář - Správa kusovníku a vlastností o sestavě pro Fusion 360

Zaregistrujte se na náš plánovaný webinář, na kterém vám předvedeme několik tipů a triků jak efektivně pracovat kusovníkem a vlastnostmi o celkové sestavě v programu Fusion 360 tak aby vaše předvýrobní kontrola byla co nejjednodušší a měli jste všechna dostupná data pro nákup a výrobu. A to vše díky naší nádstavbové aplikaci Fusion 360 BOM.

Kdy

20. prosince 2023 (změna termínu)
9:30 - 10:30

Kde

Online

Další informace

Vhodné pro: Fusion 360 uživatele, konstruktéry, přípravu výroby, 3D tiskaře, Kutily
Cena: Zdarma
Délka trvání: 1h
Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Co se na webináři dozvíte?

Společně si v zhruba hodinovém webináři projdeme jak efektivně pracovat kusovníkem a vlastnostmi o celkové sestavě v programu Fusion 360 tak aby vaše předvýrobní kontrola byla co nejjednodušší a měli jste všechna dostupná data pro nákup a výrobu. A to vše díky naší nádstavbové aplikaci Fusion 360 BOM. Představíme vám jak naše aplikace funguje a jak vám ušetří čas při práci s informacemi. Zároveň bude na webináři i prostor na vaše otázky a diskuzi s kolegy, kterí aplikaci vyvýjeli. Využíte tedy webinář i pro pokládání otázek a diskuzi s našimi specialisty.

Fusion 360

Fusion 360 je profesionální cloudová 3D CAD/CAM/CAE aplikace, se kterou můžete vytvořit cokoliv. Revoluční Fusion 360 od společnosti Autodesk obsahuje vše potřebné pro digitální vývoj, design a výrobu. Umožňuje pracovat s 3D modely od návrhu přes tvorbu a otestování pomocí simulací až po samotnou výrobu. Fusion 360 přináší celou řadu nástrojů, které posunou vaše návrhové a výrobní procesy na vyšší úroveň.

Kdo vás webinářem provede

Tomas Bango

Tomáš Bango

Technický CAD konzultant ve společnosti Adeon CZ. Věnuji se především CAD programu Fusion 360 a také Autodesk Inventoru.

Matěj Škarka

Matěj Škarka

Obchodní zástupce a specialista na implementaci CAD produktů Autodesk ve společnosti Adeon CZ.

Záznam webináře

Registrace na webinář

Webinář již proběhl, registrace byly ukončeny.

stř20PRO09:30stř10:30Webinář: Správa kusovníku a vlastností o sestavě pro Fusion 360 (přesunuto)09:30 - 10:30

Datum publikace: 21. 11. 2023

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram