Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci

Nová dotační příležitost pro vaše firemní vzdělávání - NPO DIGI pro firmu

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny firmy, které chtějí investovat do rozvoje digitálních dovedností svých zaměstnanců. Úřad práce ČR vyhlásil nový dotační projekt NPO - DIGI pro firmu, který nabízí atraktivní příspěvky na širokou škálu vzdělávacích aktivit.

Co přináší projekt NPO - DIGI pro firmu?

  • Příspěvek až 42 888 Kč na každého zaměstnance, který absolvuje kurz
  • Podporu kurzů zaměřených na CAD/CAM/BIM/PLM software (Autodesk AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360,...), programování, datovou analýzu, umělou inteligenci, 3D tisk, robotiku a další perspektivní obory
  • Možnost proškolit vaše zaměstnance na nejnovější verze Autodesk software a zvýšit tak jejich produktivitu při navrhování a výrobě

Kdy a jak žádat o dotaci?

Příjem žádostí odstartoval v dubnu 2024 a potrvá až do září 2025, případně do vyčerpání alokace. Žádosti se podávají elektronicky přes webovou aplikaci Úřadu práce ČR. Veškeré kurzy pak musí proběhnout a být vyúčtovány nejpozději do konce září 2025.

Detailní informace o projektu NPO - DIGI pro firmu, podmínkách získání dotace a způsobu podání žádosti najdete na naší speciální stránce věnované tomuto projektu.

Pokud zvažujete účast v tomto projektu a chcete poradit s výběrem vhodných kurzů a nastavením celého projektu, neváhejte se na nás obrátit. Jako autorizovaný Autodesk partner a specialista na CAD/CAM/BIM školení vám rádi pomůžeme vytěžit z této dotační výzvy maximum a posunout znalosti vašich zaměstnanců o level výš.

Těšíme se na spolupráci!

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Pro spojení s námi můžete využít formulář níže, napsat nám na info@adeon.cz anebo se obrátit na svého obchodního zástupce Adeon.

* Pole označena hvězdičkou jsou povinná. Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Datum publikace: 16. 05. 2024
Kategorie:

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram