Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci
» Aktuality » Adeon » Roadshow strojírenských technologií

Roadshow strojírenských technologií řady 2025

Zaregistrujte se na naši tradiční roadshow strojírenských technologií, na které vám předvedeme letošní novinky v Autodesk produktech pro konstruktéry a výrobu.

Co se na roadshow dozvíte?

Jak již je u nás dobrým zvykem, i letos pro vás máme přichystanou naši oblíbenou roadshow s nejnovějšími pokroky v oblasti strojírenských technologií od Autodesk. Přes dvacet let se s vámi pravidelně scházíme na Adeon Roadshow, kde máte jedinečnou příležitost nahlédnout do nejaktuálnějších trendů a inovací ve světě CAD produktů pro strojírenství.

Tento rok vás opět nezklameme. Představíme vám svěží novinky z programů Inventor, spolu s průkopnickými funkcemi Fusion 360 a Autodesk Vault. Zabrousíme i do toho, jak poskytujeme našim klientům na míru šité konfigurace jejich produktů, a mnohem více. Připravte se na objevné momenty a inspiraci, která vám může změnit perspektivu. Více informací o tom, co všechno pro vás máme připraveno, najdete níže.

Partner akce

Autodesk

Registrace

Registrace - Roadshow v2025 (#33)

* Pole označena hvězdičkou jsou povinná. Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Organizační informace

Termíny:

  • Dříteč - 29.5.2024
  • Zlín - 30.5.2024

Vhodné pro: Manažery, Konstruktéry, Přípravu výroby, Inventor uživatele, Fusion 360 uživatele, Vault uživatele, Správce licencí
Cena: Zdarma (počet míst omezen!)
Délka trvání: 3,5h
Vstupní znalosti: Jakákoliv úroveň znalostí

Program

První blok přednášek, 9:00 - 9:50

#
Prezentace
1
Adeon a Autodesk v uplynulém roce - Obchodní informace a novinky
2
Autodesk Inventor 2024 – souhrn novinek
3
Fusion 360 novinky a vylepšení v oblastech CAD a CAM
4
10 nejčastějších chyb konstruktéra v Inventoru
Přestávka

Druhý blok přednášek, 10:00 - 11:00

#
Prezentace
5
Autodesk Inventor 2025 - Co je nového?
6
ADEON Inventor Tools a univerzální aplikace pro automatizaci práce konstruktéra
7
Zpracování 3D skenů a reverse engineering ve Fusionu
8
Ukázka reverse engineeringu na praktickém projektu od 3D skenování po 3D tisk společnosti ABR Invest
Přestávka

Třetí blok přednášek, 11:45 - 12:30

#
Prezentace
9
Adeon automatizační nástroje a WEB design model 
10
Správa dokumentace Vault, novinky a zajímavé implementace u zákazníků společnosti Adeon
11
Standardizace a implementace PDM ve společnosti Dreamland
12
Propojení CAD aplikací přes Autodesk Data Exchange
13
Historie a využití umělé inteligence (AI)  v produktech společnosti Autodesk
Závěr a slosování

Proč se zúčastnit?

Zajistěte si výhodu s nejnovějšími verzemi 2025 od Autodesk, lídra v oblasti strojírenských aplikací na globálním trhu. Představíme vám klíčové aktualizace v Inventoru, Vaultu a Fusion 360. Dále se zaměříme na efektivnější a automatizované návrhářské procesy prostřednictvím integrace automatizace a aplikací od Adeonu, což umožní urychlení pracovních postupů konstruktérů a zefektivnění procesu tvorby nabídek. Prozkoumáme využití Fusion 360 a zaměříme se na zdokonalení komplexních procesů a výhody takové optimalizace. Naše tradiční strojírenská roadshow přinese toto všechno a mnohem více.

Během roadshow nebudou chybět ani doprovodné akce, včetně představení nejnovějších technologií k vyzkoušení. Připravili jsme pro vás demonstrace spojení konstrukčního průmyslu s virtuální realitou, ukázky 3D tisků a mnoho dalších fascinujících technických novinek.

Roadshow koláž

Kdy a kde?

Letos se s vámi potkáme celkem na dvou lokacích. A to konkrétně v Dříteči se zákazníky z Čech a ve Zlíně se zákazníky z Moravy. A to postupně v termínech od 29.5 do 30.5. Roadshow je samozřejmě jako každý rok pro všechny zájemce zcela zdarma. Počet míst je však omezen, a proto pokud máte zájem se s námi na roadshow setkat a dozvědět se spoustu zajímavých informací, tak neváhejte a vyplňte registrační formulář.

  • 29.5 Dříteč - Golf & Spa Kunětická hora
    • Dříteč 155, 533 05 Dříteč
  • 30.5 Zlín - Technologické inovační centrum
    • Vavrečkova 5262, budova 23, 760 01 Zlín

 

Roadshow 2017 koláž

Doprovodný program

V letošním doprovodném programu pro vás máme přichystané nové a fascinující technologické zážitky. Společně s našimi partnery jsme se zaměřili na představení špičkových inovací, které posunou vaše očekávání ještě dále.

Jednou z hlavních atrakcí bude interaktivní ukázka virtuální reality pomocí nejnovějšího systému Oculus Quest 3. Připravili jsme pro vás sérii CAD demonstrací, které vás ponoří do virtuálního světa designu a konstrukce, ukáží možnosti a nové perspektivy využití VR v praxi.

Navíc, pro všechny zvědavé na pokročilé technologie a jejich praktické využití, představíme revoluční 3D skenovací techniku s použitím ručního skeneru GOM ATOS Q. Tento skener je skvělým nástrojem pro reverse engineering, umožňuje detailní digitální zachycení fyzických objektů a jejich následnou analýzu a modifikaci v CAD prostředí. Budete mít možnost se na vlastní oči přesvědčit o jeho přesnosti a efektivitě při práci na reálných příkladech.

blank

Kdo bude prezentovat?

Na celé délce naší roadshow se o vás budou starat experti z Adeonu, vaši průvodci světem CAD a CAM. Jako významný hráč na českém a slovenském trhu, Adeon přináší to nejlepší od Autodesk – od špičkových konstrukčních a výrobních řešení až po komplexní podporu nastavení vašich procesů. Od prvního návrhu po finální výrobu, prodej a servis, náš tým vás provede každým krokem, abyste mohli využít plný potenciál vašich projektů.

blank

Nenašli jste školení? Poptejte ho na míru

Pokud jste nenašli, to co hledáte, tak nás kontaktujte. Rádi se s Vámi domluvíme třeba na individuální konzultaci.

Nezávazně poptat školení na míru

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram