Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci

BIM pro Stavebnictví

BIM pro stavebnictvi

Informační model budovy pro stavby domů

Vyjádřete svoji představu návrhu a tvořte projekty efektivněji

 

Řešení informačního modelu budovy (BIM) od společnosti Autodesk pro projekty domů nabízí přesný, přístupný a praktický náhled na životní cyklus projektu pro všechny účastníky projektu. Řešení BIM společnosti Autodesk pro navrhování budov vám pomohou:
•  zlepšit pochopení projektu a proces rozhodování,
•  sdílet a používat stejná logická data ve všech částech životního cyklu projektu,
•  rychle reagovat na změny pomocí inteligentnějších a rychlejších procesů.

Autodesk® Building Design Suite je obsáhlé portfolio stavebních řešení, která podporují pracovní postupy založené na postupech BIM a CAD, které architektům, technikům a stavebním dodavatelům umožňuje navrhovat, simulovat, vizualizovat a konstruovat lepší budovy. Edice Standard je určena pro designéry, projektanty a kresliče detailů, kteří potřebují základní sadu nástrojů pro dokumentaci. Edice Premium nabízí optimalizovanou sadu nástrojů, které architektům, projektantům TZB a statikům umožňují využívat výhod vysokého výkonu BIM spolu s inteligentním návrhem založeným na 3D modelu. Edice Ultimate staví na hodnotě edice Premium a navíc zahrnuje řadu nástrojů pro návrh a výstavbu, které umožňují lepší přehled životního cyklu budovy.

 

Proč zvolit řešení Autodesk BIM?
•  Pokročilá technologie pro návrhy, vizualizaci, simulaci a koordinaci
•  Komplexní řešení pracovního postupu s funkcí interoperability k zachování věrnosti dat a podporu vyšší efektivity
•  Podniky se mohou prosadit díky platformám pro stolní počítače, cloud, web a mobilní zařízení a cenově výhodnému balení, což umožňuje reagovat na změny v projektu.

BIM pro stavebnictví

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram