Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci

Udělejte krok k zelenější budoucnosti s Autodesk Fusion 

Společnost Autodesk představuje inovativní funkci v softwaru Autodesk Fusion, která umožňuje uživatelům aktivně bojovat proti změně klimatu a vyrábět udržitelněji. Díky funkci počítání emisí uhlíku pro 3D tisk se stáváte hybnou silou změny, přispíváte k ochraně naší planety a v kombinaci s Generativním Designem zoptimalizujete celý výrobní proces, čímž dále snížíte emise a ušetříte materiál i čas.

fusion 360

Spočítejte emise uhlíku spojené s každým 3D tiskem a sledujte svůj dopad na životní prostředí. Snižujte uhlíkovou stopu optimalizací tiskových procesů, výběrem ekologických materiálů a nastavením tisku s nízkými emisemi, tím posílíte image své firmy a budujete důvěru zákazníků prezentováním zodpovědného přístupu.

blank

3D tisk s Fusion:

Svět se mění a s ním i vnímání zodpovědnosti za životní prostředí. 3D tisk, dříve vnímán jako technologická novinka, se stává mocným nástrojem v rukou těch, kteří usilují o zelenější budoucnost. Ekologický 3D tisk není jen o snižování emisí uhlíku. Je to o transparentnosti a kontrole nad celým procesem tisku, od výběru materiálů až po optimalizaci tiskových úloh. Je to o inovacích a hledání nových, udržitelných řešení.

Prezentujte svůj závazek k udržitelnosti a buďte lídrem v oblasti zodpovědného 3D tisku.

Datum publikace: 05. 04. 2024

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram