3D tisk

3d tisk adeonVyužijte 3D tisk k reálné prezentaci vaší práce při obchodních jednáních. Zákazník si tak může prohlédnout koncepční model a díky tomu dodáte obchodnímu jednání nový rozměr. Nabízíme Vám tedy možnost 3D tisku jak ve strojírenství, tak ve stavebnictví. Jako specialisté na programy od společnosti Autodesk chceme poskytovat plnou podporu a tak jsme mezi naše služby zařadili 3D tisk.

Můžete si u nás vytisknout Vaše modely a získat tak konkurenční výhodu dříve, než do této technologie zainvestujete jak peníze, tak čas. Využíváme nízkonákladovou 3D technologii FFF(FDM), se kterou se setkáváme na trhu nejčastěji. Metoda 3D tisku s nejdelší historii (FFF/FDM) spočívá v tavení plastové, nebo kompoziční struny, která je nanášená vrstvu po vrstvě a chladne za pomocí ventilátorů. Díky relativně nízkým provozním nákladům se tato technologie stala ve světě velice oblíbenou a přitom většinou dostačující i pro komerční průmysl.

Vyberte si z široké škály typu a barevnosti materiálů. Nejčastěji používaný materiál je PLA, který je vyroben z bio-degradovatelného kukuřičného škrobu. PLA je dostatečně tvrdý plast na takřka každý model a díky jeho vlastnostem se s tímto plastem snadno tiskne s nejvyšší přesností. Dále si můžete vybrat z plastu ABS (Houževnatý), HIPS (Rozpustitelný), NYLON (Velice pevný), FLEXI (Pružný), ASA (Identické vlastnosti pro prototypy z plastu), WOOD (Dřevo), CRYSTAL (Průhledný).

Parametry tisku

  • Tisková plocha naší 3D tiskárny je 200 x 200 x 200 mm
  • Doporučená nejmenší tloušťka prvku 0,5mm
  • Můžete si u nás vytisknout model v koncepční podobě, nebo v kvalitě s přesností 0,05mm

Cena

Pokud jste si u nás zakoupili jakýkoliv CAD program, nabídneme Vám 50% slevu na první tisk.

Cena se odvíjí od množství úprav dodaných dat a délky samotného tisku. Pro cenovou kalkulaci prosím kontaktujte našeho specialistu:

Kontakujte nás

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com