Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Infrastructure roadshow 2017 web 3

 

Infrastructure Roadshow 2017

Registrační formulář

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

.

Společně s firmami Autodesk, CGS Labs a G4D jsme pro vás letos připravili zajimavé setkání zaměřené speciálně pro všechny uživatele Infrastructure produktů, nejen AutoCAD Civil 3D. Rádi se s vámi potkáme 26. října 2017 v Centru andragogiky v Hradci Králové. První prezentace semináře začíná již v 9:30, dostavte se tedy prosím včas, prezentace na místě bude od 9:00h. Plánovaný konec je 12:15 a následovat bude diskuze se specialisty na CAD řešení v Infrastruktuře.

Na místě budou i naší CAD specialisté pro Infrastrukturu, rádi se vám budou věnovat. Na prezentacích se mimo jiné dozvíte jak společnost Autodesk přistupuje se svým řešením k modernímu pojmu BIM v Infrastruktuře a s čím se setkáváme v praxi u zákazníků. Také vám ukážeme naše nástroje a nádstavby pro AutoCAD a Civil 3D, které vám usnadní při práci s programy spoustu času. Kolegové z CGS Labs vám představí nádstavbová řešení pro železnice, silnice a vodohospodáře. Od pana Žáka ze společnosti Skanska se dozvíte příklady použití BIM při realizaci jejich staveb. Pan Michalík ve společnosti G4D se zabývá velkoplošným 3D skenováním objektů a leteckým snímkováním a v jeho prezentaci se dozvíte právě o sběru a výstupech pro 3D data.

Program

  • Slovo úvodem, Václav Škarka - Adeon CZ
  • BIM pro infrastrukturu v praxi, Tomáš Lendvorský - Autodesk
  • Adeon rozšíření pro infrastrukturu, Michal Kostelecký - Adeon CZ
  • CGS Labs BIM ready řešení pro infrastrukturu, Leon Leban - CGS Labs
  • Příklady použití BIM při realizaci staveb, Josef Žák - Skanska
  • 3D data - sběr a výstupy, Bohumil Michalík - G4D

 

 

Zapište si do kalendářů

  • Hradec Králové - 26. října 2017 - Centrum andragogiky, K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové

 Další informace

Seminář je pro všechny účastníky zdarma, počet účastníků je však omezen, proto Vás prosíme o včasnou registraci. Občerstvení i parkování pro účastníky setkání je zajištěno. Těšíme se na setkání a zajímavě strávené dopoledne.

 Partneři

BIM Snidane 2016