Search
Nastavení
Vyhledávat pouze přesnou shodu
Adeon_20_let_vyroci

Nová adresa, nové možnosti: Brněnská pobočka ADEON CZ s.r.o. se stěhuje

Přední inovátor v oblasti informačních technologií, společnost ADEON CZ s.r.o., s radostí oznamuje stěhování své brněnské pobočky na novou adresu. Tato pozitivní změna reflektuje růst společnosti a její závazek poskytovat svým zákazníkům, zaměstnancům i partnerům nejlepší možné podmínky.

Nové, modernější a větší prostory symbolizují nejen neustálý růst společnosti, ale také nabízí nové možnosti a příležitosti pro naše zákazníky a zaměstnance. Tato nová adresa je zároveň příležitostí k dalšímu posílení našeho týmu. Společnost ADEON CZ s.r.o. uvítá s otevřenými pažemi nové talenty, kteří se přidají k našemu týmu a přispějí svými znalostmi a zkušenostmi k dalšímu růstu naší společnosti.

"Jsme nadšeni z této pozitivní změny," komentuje ředitel společnosti ADEON CZ s.r.o. "Tato nová adresa nám umožní ještě lépe reagovat na potřeby našich zákazníků a poskytnout našim zaměstnancům prvotřídní pracovní prostředí. Jsme přesvědčeni, že příchod nových členů do našeho týmu a nového vedení této kanceláře přinese svěží nápady a energii."

Nová, větší a moderně vybavená učebna nám pomůže nabízet kvalitnější školení námi dodávaných CAD řešení.

Stěhování pobočky, příchod nových zaměstnanců a vedení jsou součástí strategické expanze společnosti ADEON CZ s.r.o. na trhu. Těšíme se na to, jak nám tyto změny umožní pokračovat v našem růstu a rozvoji. Budeme vás průběžně informovat o dalších krocích a novinkách na našich webových stránkách a v tiskových prohlášeních.

Od 1.8.2023 je naše pobočka plně funkční na nové adrese:

  • Trnkova 3104/117c, Brno – Líšeň (nedaleko Zetor Gallery a České Televize Brno)
  • Tel: 541 218 686

Těšíme se na vaši návštěvu!

Datum publikace: 01. 08. 2023
Kategorie:

© 2002–2022 Adeon CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram