Služby

sec_sluzby.jpgNaší snahou je zajistit pro Vás komplexní dodávku včetně komplexních  služeb, ať už se jedná o poradenství a přípravu podkladů pro Vaše rozhodnutí, návrh financování dodávky, instalace hardware a software,  školení a návazné vzdělávání, servisní péče a dodávky provozního materiálu. 
 

 

Důležitou součástí síťových služeb poskytovaných zákazníkům je zajištění systémového dohledu nad sítí výpočetních systémů. Jedná se o externí spolupráci ve formě dodávky služeb certifikovanými odborníky na základě smlouvy s pevně stanovenými podmínkami a měsíční fakturovanou částkou

Cílem auditu je detailní  analýza stávajícího stavu, odhalení nedostatků, návrh řešení, volba vhodné licenční politiky a návrh následného postupu tak, aby došlo k co možná největší úspoře nákladů na pořízení software.

Dokážeme vaše výrobky i vytisknout na našich tiskárnách. Takový výrobek pak může sloužit například k prezentaci s vašimi klienty, kdy už kontrolujete konkrétní přesný model, na který si můžete i šáhnout. Nebo také může takovýto výtisk sloužit i ke kontrole a následnému rychlejšímu prototypování.

Naše konstrukční  kancelář je připravena zajistit zakázkové kooperace a konstrukční práce pro vaše projekty. Použití moderních technologií a software Autodesk je samozřejmostí, můžeme vám pomoci zpracovat vaši zakázku s využitím Inventoru a dalších programů dle potřeby.

Magazín Inventor News je odborným strojařským občasníkem, který vydáváme již od roku 2003. Za tu dobu si našel již spoustu věrných čtenářů a příznivců. V každém čísle najdete vždy aktuální informace u produktu Inventor, zajímavé tipy a triky s jeho využíváním, ale především hlavně zkušenosti našich zákazníků a jejich práce s CAD produkty Autodesk. Také další zajímavé informace o CAM řešení, simulačních nástrojích a mnoho dalšího.

Revit News je magazín o stavařských programech firmy Autodesk. Jedná se o občasník, který Vám přinášíme od roku 2014. Přečíst si můžete vždy aktuální informace o novinkách v programech jako je Revit, AutoCAD a dalších. Najdete v něm také zajmavé využití simulačních řešení pro stavební projekty a odpovědi na často dotazovanou problematiku BIM.

Nabízíme širokou škálu možností finacování dodávek harware i software, šitých na míru vašim potřebám i možnostem.