revit 2016 badge 256px

Účastníci školení se pod vedením našeho zkušeného lektora seznámí s programy ze skupiny Revit. V nabídce máme několik typů kurzů. Pro začátečníky je určené základní školení, zatímco ti, kteří již s Revitem pracují, se mohou zúčastnit rozdílového školení a doplnit si své znalosti o funkce a použití nejnovější verze Revitu. Další možností je připravit pro vás tzv. konzultační školení, ve kterém se můžete spolu s naším zkušeným lektorem poradit o řešení problémů, se kterými jste se setkali v rámci uplatnění Revitu.

Revit Architecture - je určen pro architekturu a stavební projektování s uplatněním technologie BIM. Komplexní pohled na uplatnění BIM technologie ve stavebním projektu získáte ve specializovaném školení „stavební projekty“.

Revit MEP - je určen pro stavební navrhování a koordinaci TZB, tj. potrubí, vzduchotechniky a elektrotechniky s uplatněním technologie BIM.

Revit Strucutre - je určen pro konstrukce staveb, jejich analýzu a propojení na programy pro statické a dymanické výpočty konstrukce budov. Opět se zde využívá technologie BIM.

Hledat školení:
Název školení Typ Místo Datum
prosinec 2018
Revit LT, základní školení Školení Zlín 06.12 - 08.12.2018
Revit Dynamo, základní školení Školení Pardubice 07.12.2018
Revit Dynamo, základní školení Školení Ostrava 13.12.2018
Revit, základní školení Školení Ostrava 18.12 - 20.12.2018
Revit Dynamo, základní školení Školení Brno 19.12.2018

SkoleniAdeon Nenašli jste zde nekteré školení? Připravíme Vám školení na míru.