revit 2016 badge 256px

Účastníci školení se pod vedením našeho zkušeného lektora seznámí s programy ze skupiny Revit. V nabídce máme několik typů kurzů. Pro začátečníky je určené základní školení, zatímco ti, kteří již s Revitem pracují, se mohou zúčastnit rozdílového školení a doplnit si své znalosti o funkce a použití nejnovější verze Revitu. Další možností je připravit pro vás tzv. konzultační školení, ve kterém se můžete spolu s naším zkušeným lektorem poradit o řešení problémů, se kterými jste se setkali v rámci uplatnění Revitu.

Revit Architecture - je určen pro architekturu a stavební projektování s uplatněním technologie BIM. Komplexní pohled na uplatnění BIM technologie ve stavebním projektu získáte ve specializovaném školení „stavební projekty“.

Revit MEP - je určen pro stavební navrhování a koordinaci TZB, tj. potrubí, vzduchotechniky a elektrotechniky s uplatněním technologie BIM.

Revit Strucutre - je určen pro konstrukce staveb, jejich analýzu a propojení na programy pro statické a dymanické výpočty konstrukce budov. Opět se zde využívá technologie BIM.

Hledat školení:
Název školení Typ Místo Datum
srpen 2020
Úvod pro BIM manažera Školení On-line 13.08.2020
Úvod do Revitu pro začátečníky Školení On-line 18.08.2020
Standardizace a tvorba rodin v Revitu Školení On-line 20.08.2020
Automatizace v Revitu díky Dynama Školení On-line 25.08.2020
Vzduchotechnika v Revitu Školení On-line 28.08.2020

SkoleniAdeon Nenašli jste zde nekteré školení? Připravíme Vám školení na míru.