Facebook  Twitter  YouTube  RSS  Kontakt  |  English

TransMagic

TransMagic nabízí kompletní řadu 3D CAD translačních produktů pro převod, opravu, prohlížení, spolupráci a velmi rychlé dávkové bezobslužné zpracování souborů.

Firma TransMagic je předním vývojářem 3D CAD translačních softwarových produktů, zabývající se součinností společností ve výrobním odvětví. TransMagic nabízí unikátní multi-formátový balík produktů, které umožňují společnostem rychlý převod modelů mezi všemi 3D CAD/CAM/CAE systémy. Podporované typy souborů zahrnují 3D CAD modely CATIA V4, CATIA V5, Unigraphics, Pro/ENGINEER, Autodesk Inventor, AutoCAD (přes *.sat), SolidWorks, ACIS, Parasolid, JT, STL, STEP a IGES. TransMagic nabízí kompletní řadu 3D CAD translačních produktů pro převod, opravu, prohlížení, spolupráci a velmi rychlé dávkové bezobslužné zpracování souborů.

Přehled produktů

TransMagic EXPERT poskytuje kompletní 3D CAD interoperabilitní řešení pro společnosti pracující v multi-CAD prostředích. TransMagic EXPERT obsahuje nativní obousměrnou kompabilitu s CATIA V5 & V4 licencovanou Dassault Systemes. Produkt poskytuje vysoce kvalitní kompabilitu s každou verzi CATIA V5 a V4, aniž by bylo nutné zakoupit licenci na CATIA V5. Pro kompletní model-model řešení obsahuje verze EXPERT produkt MagicSURFACE k zacelení volných míst nebo nalezení a zakrytí děr na odpovídající úroveň celistvosti.

 
 
TransMagic ADVANTAGE je perfektní multi-CAD interoperabilitní software pro společnosti pracující s rozsáhlým komplexem 3D CAD souborů. Mnohosměrný souborový převodník podporuje většina 3D CAD formátů souborů včetně obousměrného převodu souborů CATIA V4. TransMagic ADVANTAGE obsahuje kompletní sadu nástrojů pro opravu geometrie a povrch modelů. Pro kompletní model-model řešení, je možno využít MagicSURFACE k zacelení volných míst nebo nalezení a zakrytí děr na odpovídající úroveň celistvosti.
 
 
TransMagic ELEMENT je produktem pro firmy pracující s primární 3D CAD formátem souborů, kromě formátu CATIA. Software otevře, přeloží a opraví většinu 3D CAD souborů. TransMagic ELEMENT je perfektní pro otevírání, převod souborů a opravu geometrie.
 
 
TransMagic BASIC obsahuje základní sadu 3D CAD převodníků, které mohou být upgradovány pro potřeby výměny široké škály dat. Podporované typy souborů zahrnují: Parasolid, IGES, STEP, ACIS, HSF, NGRAIN a STL.
 
 
TransMagic I-STEP je levný základní balíček pro opravu a převod 3D CAD souborů, který lze upgradovat pomocí dalších převodníků. Podporované typy souborů zahrnují: IGES, STEP, STL a NGRAIN.
 
 
TransMagic Add-on převodníky
 
Následující převodníky mohou být přidány do produktů TransMagic
 
 • CATIA V5 Read/Write
 • CATIA V4 Read/Write
 • Inventor Read
 • JT Read/Write (Visualization and B-Rep)
 • Pro/ENGINEER Read
 • SolidWorks Read
 • Unigraphics Read
Transmagic JT Add-on TRanslator je novinkou ve verzi Transmagic R7 SP2. Převodník podporuje vizualizaci a B-rep informace u JT souborů. Jakýkoli souborový formát načtený TransMagic může být uložen jako JT soubor. JT formát je běžně používaný jako odlehčený vizualizační formát pro CAD soubory. TransMagicem mohou být JT soubory s B-Rep informacemi převedeny jako geometrie pro použití v jakékoli CAD/CAM/CAE aplikaci. Všechny verze JT od 6.4 do 9.0 jsou podporovány pro čtení i zápis.

 
 
TransMagic Plug-in převodníky pro Inventor
 
TransMagic Plug-in převodníky pro Inventor mohou být koupeny individuálně a instalovány přímo do aplikace Autodesk Inventor (verzí 9, 10, 11, 2008, 2009). Dostupné jsou následující převodníky:
 • CATIA V5 Read
 • CATIA V5 Write
 • CATIA V4 Read
 • CATIA V4 Write
 • Pro/ENGINEER Read
 • SolidWorks Read
 • Unigraphics Read


Dávkový převod souborů / migrace dat
TransMagic BATCH nabízí bezobslužný vysokorychlostní převod souborů s jednoduchým ovládáním pro převod velkého počtu souborů. TransMagic BATCH může být přidán do jakéhokoli z produktů, kromě VIEW.
 
 
Vizualizační / nabídkový nástroj
TransMagic VIEW je skvělou volbou pro manažery, prodejce a nákupčí, kteří potřebují prohlížet a sdílet 3D dílce a sestavy nebo sestavovat nabídky. Jako ostatní produkty také TransMagic VIEW nabízí poznámkování, příčné řezy (průřezy), výpočet objemu, hmotnosti, měření a funkce pro spolupráci. TransMagic VIEW podporuje následující typy souborů: CATIA V4, Inventor, Pro/ENGINEER, SolidWorks, Unigraphics, ACIS, Parasolid, IGES, STEP, HSF a STL. Podporuje tisk a export do BMP, Postscript, TIFF, a PDF souborů.
 
 
Autodesk Inventor Certified
 
Vzhledem k tomu, že TransMagic je členem Autodesk Developer Network (ADN) a Inventor Partner program, jím vyvíjené plug-in translátory jsou schvalovány Autodeskem jako Certifikované doplňky Inventoru (Add-ins). S těmito plug-in translátory mohou nyní uživatelé Inventoru přistupovat a otevírat všechny nejužívanější 3D-CAD formáty souborů, jaké jsou v průmyslu používány a to přímo v prostředí Autodesk Inventor. Transmagic prakticky eliminuje potřebu přepracovat přeložené modely pro využití v Autodeskových produktech. TransMagic's Advanced Geometry Repair Systém provádí sešívání povrchů, uzavírání mezer a rozeznávání části pro použití jako "pevný model" v aplikacích AutoCAD, Inventor nebo jakéhokoli jiného CAD/CAM/CAE systému.

 
 
Mezi společnosti využívající produkty TransMagic patří mnoho velkých firem z automobilového, leteckého, obráběcího a formařského průmyslu jako například DaimlerChrysler, Peterbilt, Panasonic, Honeywell, Toyota, SAAB, Subaru, Caterpillar a Northrop Grumman.