Facebook  Twitter  YouTube  RSS  Kontakt  |  English

Autodesk Showcase

showcase 2017 badge 256px bezdata

Produkt Autodesk Showcase neoddělitelně patří do Vizualizační rodiny produktů Autodesku. Pomáhá inženýrům a designérům po celém světe lépe prodávat jejich výrobky na trhu, nebo zkoumat různé varianty výrobku nebo barevné kombinace již v návrhovém procesu pomocí realtimového renderování.

 

 

 

 

Autodesk showcase nabízí uživateli velice intuitivní možnosti změny materiálu modelu či jeho částí, rychlou změnu pozadí z knihovny IBL (prostorových) obrázků, různé typy stínování, popřípadě metodu Ray Tracing, která povyšuje již tak skvěle vypadající výstupy.

V produktu Showcase nehledejte žádné tlačítko „Render now" nebo podobné. Vše probíhá přímo před očima uživatele v reálném čase, jakákoliv změna materiálu či varianty modelu se okamžitě projeví v kvalitě, která překonává ostatní produkty. Navíc není třeba pořizovat výkonnou pracovní stanici. Vše funguje stejně na běžných počítačích, jaké se pořizují například pro Inventor.

 

8Showcase navíc nevyžaduje načítání formátů produktů čistě z portfolia Autodesku. Umožňuje nahrání i běžných výměnných formátů, se kterými lze pracovat bez omezení.
V Autodesk Showcase můžete provádět i polohové animaci jednoduchou změnou orientace či polohy modelu. Tato poloha se může uložit jako nová a lze mezi různými polohami libovolně přepínat, popřípadě lze nastavit spouštěče. Např. u buldozeru může dojít ke zvednutí lžíce při klepnutí myší na hydraulický válec, který v reálném světe tuto změnu provádí. Dále lze velice jednoduše vytvářet pohledy z aktuální kamery a tyto pohledy poté spojit do jednoho výstupního videa.

 

Hlavní výhodou je, že uživatel vidí výstupní kvalitu před sebou na monitoru během celé doby práce. Už žádné opakované pokusy s překreslováním. Až dosáhne požadovaného nastavení světel a materiálů, stačí obrázek uložit, či jen sejmout obrazovku.
 

3

10_maly

11_Maly

4

9