Facebook  Twitter  YouTube  RSS  Kontakt  |  English

Autodesk Alias

alias design 2017 badge 256px bezdataOd běžných výrobků pro koncové spotřebitele až po Automobilový průmysl, produkty řady Autodesk® Alias® (Alias® Design, Alias® Surface, and Alias® Automotive) poskytují kompletní sadu nástrojů pro konstruktéry a designéry, kteří potřebují rychle a kvalitně zpracovávat komplexní plošné modely.

 

alias_1_sObohaťte své návrhové procesy pomocí vysoce kvalitních nástrojů na tvorbu ploch. Autodesk Alias Vám dává k dispozici nejlepší nástroje pro tvorbu náčrtů, modelů a alias_4_svizualizací ve své třídě. S těmito nástroji můžete vytvořit více návrhů rychleji a kvalitněji než Vaše konkurence. Jakožto součást produktové řady digitálního prototypování Autodesku, produkty Alias umožňují designérům velmi rychle vytvářet množství různých návrhů v počáteční fázi výrobku, tvarovat 3D modely, poté vylepšovat jejich detaily a přivést model až do třídy A (Class-A) ploch, které jsou vhodné pro výrobu. alias_2Tato třída kvality je garancí vynikajícího vzhledu reálného výrobku a jeho funkčnosti. Díky interoperabilitě produktů Autodesk je dále k dispozici zpracování modelů vytvořených v produktech Alias v aplikaci Autodesk Inventor. Tato interoperabilita přináší možnost asociativního importu. To znamená, že po převedení modelu do aplikace Inventor a provedení dalších operací lze stále model změnit v prostředí Aliasu a tyto změny promítnout na zmodifikovaný model v Inventoru.

 

Zachyťte a předejte své nápady

Autodesk Alias Vám umožní vysvětlit své myšlenky kolegům a zákazníkům jasněji a přesvědčivěji. Poskytuje kompletní sadu nástrojů pro inovativní návrhy a předávání konceptů dalším uživatelům.

Redukuje potřebný čas pro vytvoření vysoce kvalitních vizualizací, sdělení informací a záměrů, změnová řízení či další alternativy, čímž se projekt posouvá vpřed výrazně rychleji a uceleněji.

alias_5_s