Facebook  Twitter  YouTube  RSS  Kontakt  |  English

Autodesk Inventor LT Suite

autocad inventor lt suite 2017 badge 256px

Aplikace Autodesk Inventor LT umožňuje 3D navrhování a tím i získat vyšší produktivitu, snížit riziko chyb při kreslení a zlepšit komunikaci se zákazníky. Inventor LT nabízí účinné funkce parametrického modelování na úrovni součástí, funkce pro převod dat mezi různými CAD aplikacemi, automatické pohledy ve výkresech DWG a další vyspělé funkce. Inventor lze použít pro počítačové navrhování modelů a jejich následné ověřování. Nalezne uplatnění zejména v oblasti stojní konstrukce a navrhování.

 

 

 

Autodesk Inventor LT je prodáván jako součást baličku AutoCAD® Inventor LT™ Suite, který obsahuje AutoCAD LT®. Spolupráce s AutoCAD LT Vám umožní pokračovat s daty v reálném čase.

Inventor LT vs Inventor Professional

 Inventor LTInventor Professional
3D modelování součástí
Automatizované 2D výkresové pohledy
Kopírování a vkládání zAutoCADu
Nativní DWGkompatibilita
Nativní 3Dtranslátory
Fotorealistické vizualizace
DWF publikování
Modelování sestav  
Tvorba plechových dílů s omezením
Knihovny součástí – obsahové centrum  
Dynamická simulace  
Pevnostní analýza  
Trubky a potrubí  
Kabely a svazky  

Navrhujte 3D modely a vizualizace

InventorLT1

Autodesk Inventor LT umožňuje rychle navrhovat 3D díly. Následně je možné generovat fotorealistické vizualizace 3D nebo jinak prezentovat návrh svým zákazníkům. Tím lze snížit dobu uvedení výrobku na trh.

 

Vytvářejte DWG výkresy

InventorLT2

Pokud potřebujete výrobní výkresy, Autodesk Inventor LT Vám nabízí možnost tyto rychle vygenerovat v rozličných formátech. Tyto výkresy, které mohou být například formátu DWG, se následně automaticky aktualizují, pokud změníte 3D model.

 

Spolupráce a Interoperabilita

InventorLT3

Pro možnosti spolupráce s partnery je Autodesk Inventor LT vybaven nástroji pro import a export řady nativních formátů jiných CAD systémů, či obecných exportních formátů.

 

Video-prezentace Autodesk Inventoru LT