Facebook  Twitter  YouTube  RSS  Kontakt  |  English

Autodesk Revit Structure

Autodesk RevitAplikace Revit Structure integruje vícemateriálový fyzikální model s nezávisle editovatelným analytickým modelem pro efektivní analýzu, návrh a dokumentaci. Můžete v ní vytvářet své vlastní modely i do ní importovat architektonické soubory z aplikací AutoCAD Architecture a Revit Architecture. Obousměrné propojení se softwarem pro analýzu statiky umožňuje přesné aktualizace modelů, zatímco technologie parametrického řízení změn koordinuje aktualizace napříč všemi dokumenty. Revit Structure pomáhá analyzovat celou stavbu nebo její část integrací s několika špičkovými aplikacemi pro analýzu a návrh stavebního díla.

 

Od verze programů 2017 se už Revit nedělí na několik programů, ale jeden program Autodesk Revit v sobě obsahuje prvky Revit Architecture, Revit MEP a Revit Structure.

Změny v celém stavebním průmyslu nově definují způsob práce stavebních inženýrů a projektantů a nutí je k větší flexibilitě.

S aplikací Revit Structure jsme u svých výkresů dosáhli lepší koordinace a vyšší kvality, což se projevilo na vyšší ziskovosti a konkurenceschopnosti naší firmy. Jsme přesvědčeni, žes aplikací Revit Structure budeme do budoucna lépe schopni překonávat očekávání svých klientů.

- Gregg Kite
ředitel výroby
SCA Consulting
Engineers
Houston, Texas

Předvídejte průmyslové trendy

V projektování staveb dochází poslední dobou k zásadním změnám, ale co to znamená pro vaši firmu? Stavební inženýři, návrháři a projektanti rozvíjejí čím dál produktivnější způsoby práce. Je důležité udržovat si konkurenceschopnost a flexibilně předvídat průmyslové trendy. Autodesk nabízí širokou škálu řešení pro projektování, dokumentaci a spolupráci jednotlivých profesí, která vám pomohou udržet se na špičce těchto trendů.
S technologií informačního modelu budovy dosáhnete při projektování staveb větší efektivity, přesnosti a flexibility. Tím vám Autodesk zaručí ochranu dřívějších investic do softwaru, školení a návrhových dat. Profesionálové, kteří se zabývají projektováním stavebních konstrukcí, potřebují nástroje, které jim umožní rychle a snadno koordinovat návrh a dokumentaci s různými analýzami a pomohou jim odvádět přesnou a konzistentní práci.

Změny na poslední chvíli

Týmy stavebních inženýrů v současné době ztrácejí příliš času opakovanými úkony, například zadáváním stejných informací pro analytické modely a potom znovu do stavební dokumentace. Neustálý tlak na snižování nákladů a změny na poslední chvíli, které je třeba realizovat, nutí inženýrské firmy k hledání nových pracovních postupů a nástrojů, s nimiž svou práci odvedou co nejefektivněji.

Různé alternativy návrhu

Řešením Autodesku pro stavební inženýry jsou nejvyspělejší návrhové nástroje, které umožňují snadno zkoumat různé alternativy návrhu a provádět změny, které software automaticky koordinuje v rámci celého návrhu. Autodesk také nabízí nejpoužívanější software pro obecné kreslení a dokumentaci.

Revit Structure umožňuje firmám hbitě a efektivně reagovat na požadavky klientů, aniž by to zvyšovalo jejich vlastní režii spojenou s projektem.
- Chris Pembridge
společník
Atkins Cardiff, Wales

Výběr nástrojů

Ať pracujete v aplikaci AutoCAD ®, Revit ® Structure nebo v obou, řešení Autodesku pro projektování stavebních konstrukcí vám umožňují přizpůsobit pracovní postupy potřebám různých projektů a pracovníků.

Revit Structure

Aplikace Revit Structure integruje vícemateriálový fyzikální model s nezávisle editovatelným analytickým modelem pro efektivní analýzu, návrh a dokumentaci. Můžete v ní vytvářet své vlastní modely i do ní importovat architektonické soubory z aplikací AutoCAD ® Architecture a Revit ® Architecture. Obousměrné propojení se softwarem pro analýzu statiky umožňuje přesné aktualizace modelů, zatímco technologie parametrického řízení změn koordinuje aktualizace napříč všemi dokumenty. Revit Structure pomáhá analyzovat celou stavbu nebo její část integrací s několika špičkovými aplikacemi pro analýzu a návrh stavebního díla.

AutoCAD

S aplikací AutoCAD se efektivita stane každodenní součástí vaší práce. AutoCAD, pečlivě vyvinutý s ohledem na potřeby projektantů, posouvá každodenní rýsování vpřed prostřednictvím funkcí, které zvyšují rychlost a přesnost a šetří čas. AutoCAD je plně kompatibilní s aplikací Revit Structure.

Spolupráce

Prioritou každé projekční firmy je splnit očekávání klienta a zajistit včasné dokončení projektu v rámci rozpočtu. Avšak správa geograficky rozptýlených týmů a stovek dokumentů, jež jsou vyžadovány k úspěšnému odevzdání projektu, představuje neustálou výzvu. Autodesk vám pomůže se s touto okolností vypořádat.