Facebook  Twitter  YouTube  RSS  Kontakt  |  English

citrix.gif
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) je vedoucím světovým dodavatelem infrastruktury pro poskytování aplikací. Na společnost Citrix spoléhá více než 180 000 organizací na celém světě, které chtějí poskytovat uživatelům jakoukoli aplikaci na jakémkoli místě při nejlepším výkonu, s nejvyšší bezpečností a nejnižšími náklady. K zákazníkům firmy Citrix patří 100 % společností zařazených do prestižního seznamu Fortune 100, 98% společností ze seznamu Fortune 500, stejně jako stovky tisíc malých firem, výrobců a spotřebitelů.
 

Citrix XenApp

Citrix XenApp - je de facto standardem v doručování Windows aplikací za nejnižší náklady - kamkoli. Používán více než 180.000 společnostmi po celém světě, a více než 1.000 společnostmi v České republice, Citrix XenApp je systémem pro doručování aplikací snižující celkové náklady spojené s jejich poskytováním, testováním, upgradováním a spravováním; přináší maximální informační bezpečnost centralizací uživatelských dat; snižuje potřebnou šířku přenosového pásma v sítích při dosažení lepší aplikační výkonnosti a větší uživatelské spokojenosti.

Citrix XenApp poskytuje jednoduchý centrální přístup k Windows, Java, Web či UNIX aplikacím z jakéhokoliv klienta, přes jakékoliv připojení. Produkt se vyznačuje zejména:

  • jednoduchou správou
  • řízeným přístupem pomocí politik a publikovaných aplikací
  • vysokou bezpečností
  • možností řízení šířky pásma
  • správou využití CPU a paměti
  • možností instalací aplikací do izolovaných prostředí
  • nově řešeným tiskovým subsystémem
  • funkcemi pro automatickou kontrolu a obnovu systému
  • možností streamování aplikací
  • novými možnostmi v oblasti monitoringu a zabezpečen

 

Citrix XenDesktop

Citrix XenDesktop nabízí uživatelsky orientované řešení virtualizace desktopů nové generace, které přináší komplexní systém poskytování desktopů. XenDesktop sestavuje dynamicky virtuální desktopy na vyžádání a poskytuje uživatelům nový, původní a přitom vždy personalizovaný desktop pokaždé, když se uživatel přihlásí, což zajišťuje, že výkon nikdy neklesne. Rychlý a výkonný ICA protokol XenDesktopu navíc poskytuje jedinečnou odezvu v jakékoli síti, což napomáhá při optimalizaci desktopů. IT organizacím XenDesktop významně zjednodušuje správu životního cyklu desktopu a radikálně snižuje náklady na vlastnictví oddělením poskytování operačního systému desktopu, aplikací a uživatelských nastavení.

 


 

Společnost ADEON CZ s.r.o. je certifikována jako Silver member of Citrix Solutions Network  (CSN) Programme

citrix_silver.gif

 

Odkazy

link_icon.gif http://www.citrix.com - kompletní informace o firmě, řešení a produktech
link_icon.gif http://www.mycitrix.com - webové stránky pro zákazníky a CSN partnery