Facebook  Twitter  YouTube  RSS  Kontakt  |  English

ESET

Eset Gold partnerVysoce kvalitní antivirové řešení od renomované společnosti ESET pro ochranu firemních souborových serverů, poštovních serverů, stanic a mobilních zařízení s možností centrální správy. Společnost ESET má 25-letou tradici a nespočet ocenění na Virus Bulletin.

Firemní řešení

ESET Endpoint Security

Nejnovější generace komplexního bezpečnostního řešení pro firmy.
Kompletní ochrana firemních koncových zařízení spojuje ověřenou antivirovou a antispywarovou technologii s firewallem, filtrováním obsahu webu a pokročilou vzdálenou správou.

 

ESET Endpoint Antivirus

Spolehlivá ochrana firemních zařízení proti nežádoucím hrozbám.
Antivirová a antispywarová ochrana pro společnosti všech velikostí, používá pokročilé technologie a funkce jako je skenování technologií cloud, kontrola zařízení a vzdálená správa klientských stanic.

 

ESET Remote Administrator

ESET Remote Administrator představuje propracovanou koncepci vzdálené instalace, identifikace neregistrovaných klientů a aplikace bezpečnostních politik.
Řešení taktéž umožňuje správci okamžitě reagovat na vzniklé události a vytvářet přehledné reporty o stavu sítě a jednotlivých klientů.
Nástroj ESET Remote Administrator umožňuje efektivně spravovat instalace ESET Endpoint Security, ESET Endpoint Antivirus a ostatní řešení od malých lokálních až po rozsáhlé firemní sítě. Centrální vzdálená správa společnosti ESET nabízí flexibilní řešení pro IT managery a síťové administrátory.

 

Ochrana mobilních telefonů

ESET Mobile Security

Eset mobile android

Zabezpečte všechny důležité údaje na firemních mobilních zařízeních. ESET Mobile Security přináší pokročilou ochranu pro platformy Android, Symbian a Windows Mobile. Tato ochrana vám zaručí bezpečnost v případě šířících se hrozeb nebo ztrátě dat pokud dojde k odcizení vašeho mobilního zařízení.

 

ESET Mobile Security pro Android

S antivirovou ochranou ESET Mobile Security pro Android můžete bezpečně používat internet, nakupovat online nebo stahovat aplikace na tablet či smartphone. Grafické rozhraní je přizpůsobeno potřebám tabletů a plynule se přizpůsobuje orientaci displeje. Produkt je dostupný v základní a prémiové placené verzi. V rámci placených funkcí nabízíme širší možnosti kontroly mobilního zařízení po jeho ztrátě nebo odcizení.

Nová verze, aktuální od 13. května 2014 obsahuje vylepšené funkce, které umožňují sledovat a hledat ztracené nebo ukradené přístroje. Klíčem k tomu je proaktivní technologie Anti-Theft a integrace celého řešení s portálem my.eset.com.

Základní verze řešení ESET Mobile Security umožňují skenovat zařízení na přítomnost hrozeb, skenovat stahované aplikace a nabízí základní funkce Anti-Theft. Prémiová verze, kterou zákazníci získají aktivací 30denní zkušební verze nebo zakoupením licence, umožňuje navíc například nastavit čas skenování, skenování během nabíjení, filtrování hovorů a SMS, nebo proaktivní funkce Anti-Theft a jejich integraci do portálu my.eset.com.
Vylepšená technologie Anti-Theft v prémiové verzi řešení ESET Mobile Security detekuje potenciálně nebezpečné situace a přijímá preventivní opatření, která v případě ztráty nebo krádeže přístroje významně zvýší šance na jeho nalezení. V případě hrozícího vybití baterie odešle přístroj své aktuální lokalizační údaje. Pokud dojde k neúspěšnému pokusu o autentizaci nebo k vložení neautorizované SIM karty, přístroj navíc pořídí fotografie z přední i zadní kamery. Všechna tato data jsou přístupná na portálu my.eset.com.


Proaktivní funkce Anti-Theft na my.eset.com

  • Integrace s my.eset.com - stejně jako v případě mobilních počítačů chráněných pomocí ESET Smart Security
  • Kontrola SIM karty - Zařízení změní automaticky svůj stav na podezřelý - po zadání chybného hesla pro odemknutí zařízení nebo vložení nedůvěryhodné SIM karty
  • Vzdálená lokalizace - Snímky z předního i zadního fotoaparátu k dispozici na portálu my.eset.com
  • Detekce podezřelého chování – Po vložení neautorizované SIM karty nebo opakovaném chybném zadání PIN kódu se podniknou preventivní kroky
  • Snímky z obou kamer – pokud je zařízení označeno jako ztracené, začnou se automaticky pořizovat fotografie z přední i zadní kamery, které se odesílají na my.eset.com
  • Zpráva na obrazovku - Zprávy odesílané nálezci zařízení si můžete volitelně přizpůsobit
  • Upozornění na vybitou baterii - Při kritickém stavu baterie se automaticky odešle aktuální pozice zařízení na portál my.eset.com
  • Detaily o IP adrese - Informace o IP adresách, ze kterých se zařízení připojovalo k internetu, když bylo označeno jako ztracené

Eset mobile android

 

Ochrana mail serverů

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server

ESET vydal v březnu letošního roku novou verzi ochrany pro Microsoft Exchange Server. Nová verze obsahuje vylepšené antispamové jádro a další novinky.
Při šíření škodlivého software je email jedním z distribučních nástrojů. Proto je ochrana firemního poštovního serveru základním kamenem bezpečnosti každé organizace. ESET Mail Security detekuje všechny druhy emailových infiltrací a odvrací hrozbu napadení hned v zárodku - dřív než se dostane do vaší sítě.

Eset mail security

ESET Mail Security pro Linux / BSD / Solaris

Ochrana emailové komunikace. Efektivní a bezpečná komunikace je základem každé firmy. ESET Mail Security ve spolupráci s operačním systémem založeným na Unix (Linux, BSD, Solaris) přináší pro servery nejen prvotřídní antivirovou ochranu, ale také nové efektivní spamové filtry, které zabrání průniku nevyžádaných zpráv ke koncovým uživatelům.

 

Ochrana file serverů

ESET File Security pro Linux / BSD / Solaris

Ochrana pro firemní servery na platformě Linux, BSD nebo Solaris. ESET File Security ochrání vaše data před známými i neznámými hrozbami. S pokročilou technologií ESET nemusíte dělat kompromisy mezi bezpečností a výkonem - naše řešení poskytují oboje.

 

ESET File Security pro Microsoft Windows Server

Kombinuje ověřenou detekční technologii, nízké nároky na systém a uživatelský komfort. Umožňuje vašemu IT oddělení efektivně a pohodlně spravovat zabezpečení na serverech Microsoft Windows.


Ochrana pro Microsoft SharePoint Server 2013

První řešení pro ochranu Microsoft SharePoint Server 2013. Chrání všechny soubory uložené v databázi SharePoint a poskytuje plnou antivirovou ochranu serveru. Zároveň brání škodlivému kódu a neautorizovaným uživatelům v narušení bezpečnosti systému.

 

Případové studie

ESET případová studie Česká spořitelna

ESET případová studie Magistrát hl. m. Prahy

ESET případová studie na podnikatelské faktultě VUT Brno

ESET případová studie Good Data s.r.o.

ESET případová studie Seznam.cz

Více informací na webu ESET