Nabídka profesionálních inkoustových velkoformátových tiskáren značky HP Designjet, které jsou určeny jak pro trh technických aplikací (architektura a stavebnictví, konstrukce, design a strojírenství, geodézie a reprografie), tak pro grafické aplikace pro účely prepressu (reklamní agentury, DTP a kreativní studia) a pro poskytovatele tiskových služeb (signmaking).

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, proto nás neváhejte kontaktovat.

Velkoformátové tiskárny HP pro CAD

Velkoformátové tiskárny pro CAD

Velkoformátové tiskárny pro CAD / GIS

Vekoformátové tiskárny pro fotografické tisky

Vekoformátové tiskárny pro produkční tisk

 

 

Vekoformátové tiskárny pro CAD

HP DesignJet T730

HPT730CHYTROST – investujte do robustní tiskárny. Robustní, kompaktní a profesionální – tato tiskárna je vhodná do vaší firmy a dává vám prostor pro práci. Tiskněte třikrát rychleji než na předchozích modelech HP – výtisky formátu A1 hotové za 25 sekund. Vyberte si inkoustové kazety HP s objemem od 40 do 300 ml podle své kapacity tisku. Spotřební materiál s větším objemem může zvýšit bezobslužnost tisku.
SNADNOST – pohodlný tisk zkracuje časovou náročnost a množství odpadu. Snižte množství odpadu o 50 % – tiskněte v poloviční velikosti s automatickým podavačem/zásobníkem; již žádná práce navíc ani odpad z širokých rolí. Přední panel funguje jako smartphone – přetažením jednoduše procházejte přehledné uživatelské rozhraní na dotykovém displeji. Neomezujte se dostupností sítě LAN – tuto tiskárnu s funkcí bezdrátového připojení můžete kdykoli přemístit na libovolné místo s dosahem signálu sítě Wi-Fi.

 

HP DesignJet T830

T830ROBUSTNOST – odolná proti poškození v kancelářském i jiném prostředí. Poloviční velikost, dlouhá životnost – tato spolehlivá multifunkční tiskárna zvládne plnit úkoly i v náročných prostředích, dokonce i na stavbách. Tiskněte třikrát rychleji než na předchozích modelech HP – výtisky formátu. A1 hotové za 25 sekund. Vyberte si inkoustové kazety HP s objemem od 40 do 300 ml podle své kapacity tisku. Spotřební materiál s větším objemem může zvýšit bezobslužnost tisku. Volitelné robustní pouzdro HP DesignJet zajistí ochranu před poškozením a prachem při stěhování nebo na pracovišti.
POHODLÍ – snadné ovládání šetří čas uživatelů. Dokončujte úlohy intuitivně – téměř třikrát rychleji než na jiných zařízeních – jeden dotykový displej funguje jako smartphone. Snižte množství odpadu o 50 % – tiskněte v poloviční velikosti s automatickým podavačem/zásobníkem; již žádná práce navíc ani odpad z širokých rolí. Neomezujte se dostupností sítě LAN – tuto multifunkční tiskárnu s funkcí bezdrátového připojení můžete kdykoli přemístit na libovolné místo s dosahem signálu sítě Wi-Fi.

 

HP Designjet T795 ePrinter

HP DesignJet T795 ePrinter

Webová 1 118mm (44") tiskárna ePrinter pro malé a středně velké pracovní skupiny. Snadno použitelná tiskárna, která poroste společně s vašimi firemními potřebami. Rychle zpracovávejte složité soubory s virtuální pamětí o velikosti 16 GB, podporou HP-GL/2 a PDF pro většinu operačních systémů a software CAD1. Investujte do budoucnosti – automatické aktualizace softwaru udrží vaši tiskárnu v popředí – stejně jako vaše podnikání. Nepochybně si oblíbíte bezobslužný tisk pomocí 300ml matně černé originální inkoustové kazety HP. Tiskněte soubory ve formátu TIFF, JPEG a PDF1 prostřednictvím dotykového displeje tiskárny nebo USB Flash disku – i bez počítače. Očekávejte skvělé výsledky díky šestici originálních inkoustů HP, které tisknou tmavěčerné výtisky, skutečné neutrální odstíny šedi a živé barvy.Tiskněte ostré čáry a vytvářejte detailně vykreslené nákresy pomocí originálních inkoustů HP a technologie tiskových hlav.Tisk až do velikosti A0 bez vlivu na kvalitu; v režimu Ecomode vytvoříte výtisk A1 za 28sekund. Spolehněte se na skutečně reálné náhledy, které vám pomohou dokončit vaši práci rychle a přesně.

 

HP Designjet T520 ePrinter pro 610mm a 914mm média

plot-hpdjt520Umožněte své společnosti růst: investujte do výhodné velkoformátové tiskárny, která se vyznačuje rychlostí, spolehlivostí, přesností a snadným používáním. Tato všestranná tiskárna HP Designjet T520 ePrinter s připojením k webu umožňuje práci a tisk prakticky odkudkoli. Tiskněte v rozlišení až 2400 dpi – Originální inkousty HP zajišťují bohaté barvy, ostré čáry a jemné detaily. S médii HP získáte optimální a spolehlivé výsledky tisku. Zpracování složitých souborů vysokou rychlostí: získejte výtisk ve formátu D/A1 již za 35 sekund díky 1GB paměti RAM a technologii HP-GL/2.Originální inkousty HP umožňují tisk architektonických návrhů, map, fotografií a prezentací bez kompromisů na kvalitě. Zkraťte prostoje a zlepšete produktivitu – Originální inkousty HP zajišťují trvale vynikající výsledky hned od prvního výtisku. Intuitivní a plně barevná 109 mm (4,3") dotyková obrazovka usnadňuje ovládání a umožňuje prohlížení a tisk souborů přímo v tiskárně. Spolehněte se na skutečné náhledy tisku poskytnuté ovladačem, abyste mohli pracovat rychle a přesně a předešli nákladným chybám. Tiskněte dokumenty o šířce až 914 mm (36") prostřednictvím vestavěného zásobníku médií ve formátu B+/A3 a role médií vkládané zepředu. Tiskárnu můžete snadno umístit tam, kde ji potřebujete, a připojit k ní všechny uživatele ve studiu prostřednictvím vestavěného rozhraní sítě Wi-Fi.Služba HP Designjet ePrint & Share umožňuje tisk pomocí tiskárny HP Designjet ePrinter z notebooku nebo telefonu smartphone či tabletu se systémem Apple® iOS nebo Android™.Prostřednictvím služby HP Designjet ePrint & Share můžete prohlížet a tisknout vaše velkoformátové projekty, i když nejste ve studiu.Služba HP Designjet ePrint & Share automaticky ukládá kopie vaší práce do cloudu, abyste k nim mohli přistupovat prakticky odkudkoli. Posílejte projekty e-mailem přímo do tiskárny HP Designjet T520 ePrinter a tiskněte je pomocí jejích funkcí pro připojení k webu. Vyžaduje účet ve službě HP Designjet ePrint & Share, připojení tiskárny k Internetu a připojené zařízení s přístupem k Internetu. Při použití mobilní aplikace HP Designjet ePrint & Share je vyžadováno kompatibilní zařízení se systémem Apple® iOS nebo Android™ a připojení k Internetu.

 

HP Designjet T120  610mm ePrinter

plot-hpdjt120Kompaktní a snadno použitelná tiskárna HP Designjet T120 pro 610mm (24") média vám přináší ještě vyšší užitnou hodnotu. Je vybavena rozhraním sítě Wi-Fi a připojením k webu, takže v ní můžete tisknout prakticky odkudkoli – prostřednictvím notebooku nebo zařízení se systémem iOS či Android™.Využijte výhod  dvou tiskáren v jedné: vestavěný zásobník dokáže pojmout formáty A4 až +/A3 a pomocí snadno použitelné role vkládané zepředu můžete tisknout na papír o šířce od 210 mm (8,5") do 610 mm (24"). Vestavěné rozhraní sítě Wi-Fi vám umožňuje umístit tiskárnu tam, kde vám to nejlépe vyhovuje, a pracovat tam, kde chcete. Ušetřete čas a peníze: tiskněte si velkoformátové tiskové úlohy sami. S originálními inkousty, které dodávají bohaté barvy a ostré čáry, získáte trvale vynikající kvalitu tisku a vysokou produktivitu. Tato tiskárna se snadno vejde na jakékoli místo na pracovišti. Se svou šířkou 987 mm (38,9") je nejmenší ve své třídě. Intuitivní a plně barevná 109mm (4,3") dotyková obrazovka usnadňuje práci a zjednodušuje ovládání a tisk. Dokončete vaši práci rychle a přesně: přesné tiskové náhledy vám umožňují tisk všeho potřebného na první pokus. Ušetřete čas a spotřební materiál, protože to, co vidíte, to dostanete. Služba HP Designjet ePrint & Share umožňuje tisk pomocí tiskárny HP Designjet ePrinter z notebooku nebo telefonu smartphone či tabletu se systémem Apple® iOS nebo Android™.

 

Vekoformátové tiskárny pro CAD / GIS

HP Designjet T2530

T2530PROFESIONALITA – odvádějte vysoce kvalitní a rychlou práci. Prezentujte svou práci v přesných, detailních barvách, které jsou vykresleny 6 originálními inkousty HP, včetně šedé a fotografické černé. Nechte vyniknout své architektonické výtisky díky profesionálním grafickým
prvkům s vysokým rozlišením – vyžádejte si standard Adobe PostScript. Tiskněte profesionální výkresy CAD a GIS s konzistentní přesností barev, ostrými a zřetelnými čárami, v rozlišení až 2 400 dpi. Produkujte rychlé, velmi kvalitní výsledky – výtisky velikosti A1 získáte již za
21 sekund (120 stran A1 za hodinu).
PRODUKTIVITA – efektivní provoz šetří čas pracovním skupinám. Pohodlný přístup k jednomu ovládacímu panelu pro tisk/skenování/kopírování usnadňuje vlastní obsluhu operací. Zachovejte produktivitu pracovních skupin – integrovaný výstupní stohovací zásobník na 50 listů papíru generuje rovnoměrně a přehledně uspořádané výtisky. Dvě role přinášejí flexibilitu operací – snadné vkládání z čelní strany, automatické zarovnání; dva typy/formáty médií, inteligentní přepínání. Se službou HP Mobile Printing můžete tisknout přímo ze svého smartphonu nebo tabletu Apple® nebo Android™1 prakticky odkudkoli.

 

HP Designjet T1530

T1530KVALITA – vaše projekty prezentované v tom nejlepším světle. Šest originálních inkoustů HP tiskne výtisky s širokým barevným rozsahem, který je ideální pro barevné obrázky. Originální šedé a fotograficky černé inkousty HP tisknou přesné čáry, tmavší odstíny černé a skutečně přirozené odstíny šedé. Nechte vyniknout své architektonické výtisky díky profesionálním grafickým prvkům s vysokým rozlišením – vyžádejte si standard Adobe PostScript. Předávejte přesné informace – vytvářejte plány, výkresy a mapy s jemnými a zřetelnými čárami, v rozlišení až 2 400 dpi.
PRODUKTIVITA – snadné, efektivní nástroje pro pracovní skupiny. Mějte vše uspořádané a přesně přiřaditelné – integrovaný výstupní stohovací zásobník na 50 listů papíru generuje rovnoměrně a přehledně uspořádané výtisky. Dvě role šetří čas – snadné vkládání z čelní strany, automatické zarovnání; dva typy/formáty médií, inteligentní přepínání. Tiskněte rychle složité soubory – vytiskněte jeden výtisk A1 za 21 sekund (120 A1 za hodinu) s využitím pevného disku 500 GB a výkonného paralelního zpracování dat. Zvyšte efektivitu pracovních skupin pomocí centra pracovních úloh – spravujte fronty úloh a ukládání úloh, sledujte tiskové náklady.

 

HP DesignJet T930

T930KVALITA – vaše projekty prezentované v tom nejlepším světle. Šest originálních inkoustů HP tiskne výtisky s širokým barevným rozsahem, který je ideální pro barevné obrázky. Originální šedé a fotograficky černé inkousty HP tisknou přesné čáry, tmavší odstíny černé a skutečně přirozené odstíny šedé. Nechte vyniknout své architektonické výtisky díky profesionálním grafickým prvkům s vysokým rozlišením – vyžádejte si standard Adobe PostScript®. Předávejte přesné informace – vytvářejte plány, výkresy a mapy s jemnými a zřetelnými čárami, v rozlišení až 2 400 dpi.

EFEKTIVITA – produktivní tisk pro náročné pracovní skupiny. Mějte vše uspořádané a přesně přiřaditelné – integrovaný výstupní stohovací zásobník na 50 listů papíru generuje rovnoměrně a přehledně uspořádané výtisky. S takovou rychlostí tisku se můžete ihned vrátit k práci – výtisky formátu A1 jsou hotové za 21 sekund. Tiskněte efektivně – paralelní zpracování úloh s pevným diskem 320 GB; správa front, sledování nákladů a kontrola všech operací. Ušetřete čas – tiskněte na tiskárně přímo ze smartphonu, tabletu nebo jednotky USB se službou HP Mobile Printing

 

HPDesignjet T3500

HP DesignJet T3500Tato vysoce produktivní multifunkční tiskárna splní všechny vaše pracovní potřeby. Buďte nejrychlejší – tiskněte stránky formátu A1 za 21 sekund v tmavých odstínech černé, neutrálních odstínech šedi a živých barvách. Velmi rychlý tisk první stránky díky ultra rychlému zpracování a nulové době potřebné k zahřátí. Rychlé kopírování a skenování pomocí pokročilých funkcí a efektivních pracovních nástrojů – předvolby, dávkové skenování, vícestránkové soubory PDF a skenování do e-mailu. Mějte vše pěkně uspořádané – integrovaný stohovač na 100 listů umožňuje úhledné řazení výtisků a kopií. 

Výrobní tiskárna pro bezobslužné, nízkonákladové použití. Udržte výdaje na přijatelné úrovni: tiskněte černobílé výkresy za stejnou cenu za stránku jako u srovnatelných černobílých LED multifunkčních tiskáren2. Tiskněte bezobslužně díky dvěma těžkým rolím až 200 m (650 stop) a celkové kapacitě 1 800 ml inkoustu. Navrženo pro velkoobjemový tisk – spolehněte se na robustní konstrukci pro splnění těch nejnáročnějších úloh. Efektivní správa projektů a kontrola nákladů díky vestavěným funkcím profesionální evidence.

Navrženo pro náročná IT prostředí a vysoké zabezpečení. Minimalizujte úlohy správy zařízení a náklady pomocí univerzálního tiskového ovladače HP Designjet. S aplikací HP Web Jetadmin můžete snadno spravovat svá tisková zařízení a zároveň ušetřit čas a snížit náklady. Chraňte a bezpečně spravujte důvěrné úlohy – načítejte dokumenty na tiskárně pomocí osobního kódu PIN. Chraňte důvěrné informace s pevným diskem s automatickým šifrováním AES-256, funkcí bezpečného vymazání a IPsec.

 

 

 

Vekoformátové tiskárny pro fotografické tisky

plot07-dj2300HP Designjet Z2100 - bezokrajový tisk

Fotografická tiskárna HP Designjet Z2100 610 mm (24 "). Kvalita tisku (barevný, nejvyšší kvalita): optimalizované rozlišení až 2 400 x 1 200 dpi od vstupního rozlišení 1 200 x 1 200 dpi s maximálními detaily. Standardní formáty médií A4, A3, A2, A1. Tisková technologie Technologie SPT (Scalable Printing Technology) společnosti HP (en). Kvalita tisku (barevný, nejvyšší kvalita): optimalizované rozlišení až 2 400 x 1 200 dpi od vstupního rozlišení 1 200 x 1 200 dpi s maximálními detaily. Obsah krabice: fotografická tiskárna HP Designjet Z2100 24 palců, cívka, tiskové hlavy (4 x 2 barvy), inkoustové kazety (x8), vzorkové balení vysoce lesklého mediálního fotografického papíru (610 mm x 4,5 m), stojan (24 palců), zadní zásobník (24 palců), sada s adaptérem (3 palce) pro cívku (2), instalační leták, průvodce nastavením, kabel USB, napájecí kabel, bezplatná vzorková sada médií HP, vzorkovník médií HP.

Jednoleté prodloužení záruky (Dvě možnosti: podpora opravy v místě do příštího pracovního dne nebo v místě do 4 hodin téhož pracovního dne), HP Care Pack 3 roky (dvě možnosti: podpora opravy v místě do příštího pracovního dne nebo v místě do 4 hodin téhož pracovního dne), základní instalace, nastavení a připojení do sítě.

 

 

HP Designjet Z3200PS - 24" a 44"

plot08-dj3200

12inkoustová tiskárna HP Designjet s novým inkoustem HP 73 Chromatic Red umožňuje trvanlivé černobílé a barevné fotografie ve výstavní kvalitě.Technologie HP DreamColor s vestavěným spektrofotometrem umožňuje snadnou kalibraci a profilování.

Vlastnosti

Vhodné pro profesionální fotografy, digitální umělce, poskytovatele tiskových služeb, grafické designéry a předtiskové profesionály, kteří chtějí vytvářet tisky, portréty, limitované edice, alba, reprodukce umění, velkoformátové návrhy a osvědčení ve výstavní kvalitě snadno, rovnoměrně a úsporně.Vytvářejte krásné černobílé a barevné fotografie ve výstavní kvalitě.

Dosáhněte barevné a černobílé stálosti po dobu 200 let. Vytvořte nádherné černobílé tisky s hladkými přechody, sytou černou a neutrální šedou díky sadě inkoustů HP Quad Black Ink. Získejte vynikající jednotnost lesku a minimalizujte odlesky na většině lesklých fotopapírů díky inkoustové kazetě HP Gloss Enhancer. Užijte si široký barevný rozsah s novou chromatickou červenou, která dosahuje 95% pokrytí barev PANTONE®. Podporuje více než 50 papírů HP od fotografických, uměleckých a potahovaných po tiskové materiály pro tisk grafiky jako na obrazovce.

 

 

 

Vekoformátové tiskárny pro produkční tisk

HP Designjet T7200

HP DesignJet T7200

Získejte plnobarevné řešení pro velkoobjemový tisk. Zrychlete svou výrobu díky vysokorychlostnímu barevnému tisku, který tiskne až čtyři stránky formátu A1 za minutu. Zvyšte svou produktivitu – spravujte soubory PDF a zkraťte dobu přípravy úloh až o 50 % se softwarem s HP Designjet SmartStream. Zvyšujte efektivitu s volitelnými prvky hardwarového příslušenství, jako jsou externí odkládací zásobník, online složka a skener. Tiskněte v délce až 600 m (1 968 stop) bez přerušení pomocí vysokokapacitních inkoustových kazet HP a tří těžkých rolí. Těšte se na všestranný tisk se zárukou osvědčené technologie HP. Používejte jednu tiskárnu pro všechny vaše potřeby černobílého a barevného tisku – od výkresů CAD po vizualizace a obrázky. Tiskněte na širokou řadu médií, od kancelářského papíru po lesklý fotografický papír, a buďte maximálně univerzální. S originálními inkousty HP budete vytvářet velmi kvalitní produkty při vysokých rychlostech tisku a produkce profesionálních aplikací s jasnými, ostrými liniemi a konzistentní přesností barev bude samozřejmostí. Trvale vytvářejte velmi kvalitní tisky s vysokou rychlostí tisku pomocí technologie HP Double Swath a senzoru HP Optical Media Advance Sensor. Buďte si jisti nízkonákladovým provozem a plnou kontrolou nad tiskem. Ušetřete hned na začátku – využijte nízkou počáteční investici ve srovnání s obdobnými tiskovými technologiemi. Tiskněte černobílé výkresy za stejnou cenu za stránku jako u srovnatelných černobílých LED tiskáren. Technologie HP Crystal Preview softwaru HP Designjet SmartStream přesně znázorňuje, jak budou technické dokumenty vytištěny. Spolehněte se na nepřetržitý provoz s údržbu a doplňováním spotřebního materiálu v rámci podpory HP Designjet Partner Link.


plot09-dj5200HP Designjet Z5200ps 44" Photo Printer

S tiskárnou HP Designjet získáte vysoce ziskový velkoformátový tisk a můžete sledovat, jak váš podnik poroste. Ohromte zákazníky výtisky ve vysoké kvalitě díky inkoustům HP a papírům ColorPRO. Vaše práce bude rychlejší a snadnější. Tato tiskárna podporuje více formátů souborů, než si myslíte.

 

Snadné a intuitivní ovládání

Nemusíte provádět až polovinu kroků potřebných k tisku-odesílejte k tisku větší množství souborů zároveň přímo do tiskárny bez nutnosti čekání na to, až se aplikace otevře, technologie HP Instant Printing Pro zjednodušuje celý proces tisku od jeho zahájení až po ukončení s rychlou a snadnou přípravou souborů, automatickým vnořováním, orientací a značkami pro oříznutí, získejte přesné barvy rychle, snadno a nenákladně - vestavěný spektrofotometr umožňuje automatickou kalibraci a profilování, čímž minimalizuje nutnost drahého zkušebního tisku plného chyb, vytvářejte velké množství různých trvanlivých výtisků s pigmentovými inkousty HP Vivera.

 

Rychlý tisk

Zvyšte svou produktivitu, ušetřete až pět minut na každém tisku a zpracovávejte objednávky rychle. Tiskněte s pigmentovými inkousty HP Vivera až 41 m2 při maximální rychlosti a 9 m2 při výrobní rychlosti bez kompromisů na kvalitě, optimalizujte svou práci: zpracovávejte velké soubory rychle a snadno se 160GB pevným diskem, využijte výhod nástroje HP Designjet Excel Accounting Report ke sledování úloh dle zákazníka, úlohy či nákladů, tiskněte bezobslužně s 300ml inkoustovými kazetami HP.

 

Tisk jakéhokoli formátu souborů

Dosáhněte spolehlivých výsledků ve vysoké kvalitě se širokou řadou využití díky vestavěné podpoře technologie PostScript pro soubory PS/PDF, splňte očekávání zákazníků rychle a spolehlivě s nástrojem HP Professional PANTONE Emulation, ohromte své zákazníky trvanlivými2 barevnými a černobílými výtisky s optimalizovaným rozlišením až 2400 x 1200 dpi, získejte nenákladný každodenní tisk ve vylepšené kvalitě - s univerzálním běžným papírem HP nebo jasně bílým papírem HP pro inkoustové tiskárny s technologií ColorPRO.

 

Klíčové vlastnosti

Tiskárna: rychlost tisku až 10,2 m2/hod. (barevný obrázek, normální kvalita, papír s povrchovou úpravou), optimalizované rozlišení až 2400 x 1200 dpi ze vstupu 600 x 600 dpi s vybranými maximálními detaily, 48 GB vyhrazené paměti na zpracování souborů, pevný disk 160 GB, procesor 800 MHz, šířka médií 111,8 cm


HP Designjet Z6800 Photo Production

HP Designjet Z6800 Photo Production

Navrženo pro rychlost a produktivitu
Tiskněte rychlostí až 140 m²/h v rychlém režimu a 20 m²/h v režimu vysoké kvality. Zvyšte svou produktivitu a snadno zpracovávejte velká množství dat díky vysoce výkonnému zpracovávání dat. Vytvářejte kvalitní tisky se špičkovou rychlostí tisku pomocí technologie HP Double Swath a senzoru HP Optical Media Advance Sensor. S rolemi silných médií, inkoustovými kazetami HP 775 ml a vestavěnou navíjecí cívkou se můžete spolehnout na bezproblémový bezobslužný tisk.

Bezkonkurenční kvalita barevných a černobílých zobrazení
Tiskněte výjimečné barvy – inkousty HP Vivid Photo s chromatickou červenou nabízí širokou barevnou škálu a rovnoměrný lesk. Vytvářejte jedinečné černobílé výtisky – inkoust HP se třemi odstíny šedé zajišťuje vysokou hustotu a hladké přechody barev. Nabídněte svým zákazníkům odolné tisky s trvanlivostí až 200 let, vytištěné inkousty HP Vivid Photo. Vytvářejte plakáty, fotografie, potisky plátna, podsvícené tisky, materiály do prodejen a mapy s jedinečnou kvalitu obrazu.

Pokročilá správa barev podpořená spolehlivostíznačky HP
Můžete vytvářet vlastní profily ICC a produkovat přesné barvy pomocí vestavěného spektrofotometru a centra barev. Získejte přesné barvy – kompletní pokrytí barevných gamutů SWOP, ISO, GRACOL, 3DAP, EUROSCALE, TOYO a FOGRA. Vyberte si způsob, jak chcete tisknout – můžete odesílat úlohy přímo z preferovaných designérských aplikací nebo prostřednictvím RIP jiného výrobce. Získejte spolehlivé barevné podání s emulací barev HP Professional PANTONE® a integrovanou technologií Adobe® PostScript®/PDF5.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, proto nás neváhejte kontaktovat.