Bezpečnostní produkty pro ochranu počítačových sítí před vícenásobnými hrozbami - detekce a ochrana před průniky (IPS), antispam, antivirus, filtrování přístupu k webovým zdrojům, řízení šířky pásma a kvality služeb (traffic shapping/QoS), vzdálené připojení k síti (VPN), logování, reporting

fortinet_logoFortinet má ve svém portfoliu celou řadu bezpečnostních bran a souvisejících produktů, které jsou charakteristické výkonnými, akcelerovanými ASIC čipy, integrovanou ochranou proti různým bezpečnostním hrozbám a nepřetržitě aktualizovaným systémem. Tato kombinace poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení sítí, přenášeného obsahu a používaných aplikací. Řešení jsou vhodná pro firmy všech velikostí, ISP a telekomunikační operátory. Mají nízké nároky na správu a umožňují flexibilní, škálovatelné rozšiřování.

cyberoamlogoCyberoam série CR je integrované bezpečností zařízení (UTM - Unified Threat Mannagement) s funkcí řízení řístupu  na základě identity. Poskytuje ochranu v reálném čase proti různým druhům ohrožení pomocí pravidel, založených na ověřených identitách uživatele. Vysoce efektivní zařízení určené především malým a středním firmám, které potřebují maximální možnou ochranu pomocí jednoho zařízení a zároveň co nejlepší poměr cena/výkon.

Eset Gold partnerVysoce kvalitní antivirové řešení od renomované společnosti ESET pro ochranu firemních souborových serverů, poštovních serverů, stanic a mobilních zařízení s možností centrální správy. Společnost ESET má 25-letou tradici a nespočet ocenění na Virus Bulletin.