AutoCAD

 

Správa 2D dat
Vytvářejte okouzlující 2D a 3D návrhy díky softwaru AutoCAD®. Aplikace AutoCAD je součástí všech sad Autodesk Design Suite a pomáhá urychlit vytváření detailů a dokumentace, které pak lze snadno sdílet pomocí technologie TrustedDWG. Aktualizované moderní rozhraní zkvalitní proces projektování a vylepšení produktivity zrychlí pracovní postupy. Pomocí karty Nový rychle otevřete nové a existující výkresy, v galeriích pásu karet budete mít vizuální přístup k obsahu výkresu a díky novým funkcím okna Nápověda snadno zjistíte umístění nástrojů.

 

autocad 2017 badge 256px bezdataPosuňte hranice navrhování  - Autodesk® AutoCAD® zcela novým způsobem propojuje a zjednodušuje vaše pracovní postupy při navrhování. AutoCAD, který je k dispozici ve všech sadách aplikací Autodesk Design Suites, pomáhá urychlit navrhování – od konceptu až po dokončení – díky výkonným 2D a 3D nástrojům pro tvorbu projektové dokumentace. Propojuje vaše projektové záměry se skutečným světem prostřednictvím živých map, geolokačních nástrojů či nových výkonných funkcí pro zachycení skutečného stavu. Nový nástroj Design Feed navíc do vašich návrhů přináší sociální spolupráci, když umožňuje větší zapojení dalších účastníků projektu.

autocad lt 2017 badge 256px bezdataSe softwarem AutoCAD LT, nejprodávanějším produktem pro přesné rýsování ve 2D, budete rychleji zvládat své každodenní úkoly. Všední práci vám zjednoduší jeho nástroje vyvinuté s ohledem na projektanty. Funkce pro změnu měřítka anotací a vlastností hladin podle zobrazení, vylepšení práce s textem a tabulkami a možnost použít několik odkazů vám umožní pracovat rychleji a přesněji. Aplikace AutoCAD LT vám pomůže urychlit rutinní úkoly a rychleji vyhledávat příkazy. Noví uživatelé se v něm rychle a snadno zorientují.

autocad-design-suite-ultimate-2016badge-200pxSada programů pro profesionální technické kreslení je rozdělena do tří úrovní (Standard, Premium, Ultimate), které se liší jednotlivými dodávanými aplikacemi. Vyšší úroveň obsahuje vždy aplikace z úrovně nižší spolu s dalšími produkty.