3D architektonický návrh, stavební projektování, vizualizace stavebního řešení

aec collection badge 256Kolekce BIM programů určených převážně pro řešení stavebních projektů, architektury a stavební infrastruktury. Díky této sadě máte tedy k dispozici celou škálu programů, které můžete využít například ke svému BIM projektování.

autocad architecture 2017 badge 256px bezdataAutoCAD Architecture je nástroj pro architektonické navrhování a pro přípravu projektů ve stavebnictví. Při práci ve známém prostředí AutoCADu můžete používat nástroje určené pro architektonické kreslení a projektování. Můžete rychleji vytvářet přesné výkresy, dokumentaci a výkazy. Integrované rendrovací nástroje umožňují vytvářet vizualizace návrhů zasazené do kontextu, což usnadňuje komunikaci s klienty. Soubory v nejpoužívanějším formátu DWG umožňují efektivní spolupráci s inženýry a profesními projektanty.

Autodesk RevitAplikace Revit® Architecture funguje tak, jak uvažujete. Tento inovativní systém projektování a dokumentace budov vám umožňuje pracovat přirozeně, navrhovat s naprostou volností a efektivně odevzdávat výsledky vaší práce. Revit Architecture, specializovaná aplikace pro informační modelování budov s využitím technologie BIM, kopíruje reálný svět staveb, takže můžete pracovat v celkovém kontextu, a ne pouze na dílčích prvcích, například půdorysech, řezech a pohledech. A díky technologii parametrických změn je každá změna, kterou kdykoli a kdekoli uděláte, automaticky koordinována napříč celým projektem - v pohledech na model, ve výkresech, ve výkazech, řezech a půdorysech.

Autodesk RevitAplikace Revit Structure integruje vícemateriálový fyzikální model s nezávisle editovatelným analytickým modelem pro efektivní analýzu, návrh a dokumentaci. Můžete v ní vytvářet své vlastní modely i do ní importovat architektonické soubory z aplikací AutoCAD Architecture a Revit Architecture. Obousměrné propojení se softwarem pro analýzu statiky umožňuje přesné aktualizace modelů, zatímco technologie parametrického řízení změn koordinuje aktualizace napříč všemi dokumenty. Revit Structure pomáhá analyzovat celou stavbu nebo její část integrací s několika špičkovými aplikacemi pro analýzu a návrh stavebního díla.

revit lt 2017 badge 256pxAutoCAD® Revit LT™ je novým přírůstkem do rodiny aplikací Revit. Tato aplikace je určena pro architekty, návrháře a odborníky v oblasti stavebnictví používajících dosud klasických CAD 2D pracovních postupů, a kteří hledají přechod na 3D projektování (Building Information Modeling). Revit LT je řešením zjednodušeného 3D informačního modelování budov (BIM) přinášejícího výhody 3D aplikací. Uživatelům pomůže vytvářet kvalitnější a přesnější návrhy dokumentace. Přechod k BIM s Autodesk Revit LT je nyní snadnější a uskutečnitelnější, než kdykoliv před tím.

building design suite 2017 badge 256px bezdataSada programů pro navrhování a řešení stavebních projektů je rozdělena do tří úrovní (Standard, Premium, Ultimate), které se liší jednotlivými dodávanými aplikacemi. Vyšší úroveň obsahuje vždy aplikace z úrovně nižší spolu s dalšími produkty.