Nástroje pro prohlížení a tisk výkresů a modelů.

DesignReviewBezplatné prohlížení, tisk, odměřování, poznámkování nejen dwf souborů. Design Review obsahuje jednoduché navigační nástroje pro orientaci ve 2D i 3D dokumentaci. Manipulace s modelem, posunutí jednotlivých dílů, zobrazení v řezu, nastavení průhlednosti vybraných dílů nebo skrytí výrazně zpřehledňuje možnosti prohlížení a kontroly celých 3D sestav a projektů.

dwg trueview 2017 badge 256pxSe softwarem DWG TrueView™ můžete přesně zobrazovat, tisknout a publikovat autentické soubory DWG. Aplikace DWG TrueView je ideálním řešením pro zpracování výkresové dokumentace ve formátu DWG bez ohledu na vlastnictví odpovídající licence AutoCADu. Může být tak výhodnou volbou pro řadu uživatelů, kteří přímo výkresovou dokumentaci nevytváří, ale využívají pro další činnost.

 

inventor-2014-badge-200pxJedná se o prohlížeč nativních formátů programu Inventor 2014, ale umí načítat i starší data od verze Inventor 6 bez nutnosti migrace. Kromě prezentací spolehlivě otevřete součásti, sestavy i výkresy.

CSView je univerzální prohlížečkou dokumentů s podporou všech běžně užívaných formátů jako jsou *.PDF, *.DWG, *.TIF, *.PCX a řada dalších. Množství informací, které se dnes a denně scházejí inženýrům a projektantům na stole, je enormní a mnohdy pochází z celé řady rozdílných aplikací. Je důležité umět tyto data zobrazovat a sdílet s ostatními uživateli, kteří nevlastní software, ve kterém byly původní dokumenty vytvořeny. CSView je levnou a flexibilní aplikací se kterou vás nepřekvapí dokument v žádném souborovém formátu.