Integrovaná  CAM  řešení.

Badge InventorHSMInventor HSM je profesionální CAD/CAM systém. CAD část zastupuje světově oblíbený Autodesk Inventor LT/vyšší a CAM část Inventor HSM. Tento celek tvoří velmi výkonný produkt, který nabízí vše od jednoduchého ovládání a rychlých výpočtů až po kvalitní NC kód bez potřeby uživatelské změny. Tento NC kód je možné ihned poslat do CNC stroje. Problémy spojené s neustálým zvyšováním nároků na výrobu přenechejte k vyřešení CAMu, který tyto problémy odstraní.

inventocam_logo_2009_final

InventorCAM je software pro CAM aplikace integrovaný s CAD systémem Autodesk Inventor. Podporuje funkce 2D/2.5D/3D frézování, 4 a 5-osé indexované frézování, souvislé 4-osé frézování, souvislé 5ti-osé frézování, soustružení, soustružení s poháněnými nástroji (i souvisle 5ti-ose), a drátořez. Nový InventorCAM 2012/2013/2014 přináší nový revoluční model iMachining, který zkracuje pracovní cykly až o 70% a výrazně zvyšuje životnost nástrojů.
 

DCAMUTDCAMCUT, od německé společnosti DCAM GmbH je plně integrovaný modul pro drátové řezání v Inventoru. Jeho vysoká produktivita se opírá a intuitivní poloautomatickou či plně automatickou práci s 3D geometrií modelů a širokou škálu funkcí od jednoduchého dvouosého řezání až po víceosé specializované funkce.

Měřící sondaInventorCam přináší modul Měřící sonda, který nabízí možnosti pro definici Nulového bodu a Kontrolní měření na stroji, pomocí sond na CNC stroji pro kontrolu kvality obráběných součástí a kontrolu nástrojů.

Plná vizualizace všech pohybů sondy pomocí simulace stroje InventorCamu zamezuje jakémkoliv potencionálnímu poškození měřící sondy.