Strojírenský design, konstruování, posuzování a kreslení. Technologie Digitálního prototypování".

inventor 2017 badge 256pxAutoCAD Inventor je počítačovou aplikací. Stejně jako internetový prohlížeč slouží uživatelům především k zobrazování obsahu web stránek, je Inventor zaměřen především na počítačovou podporu navrhování a společně s aplikacemi např. AliasStudio, Showcase, nebo AutoCAD Electrical a AutoCAD Mechanical je jednou ze zásadních aplikací tvořící programové vybavení společnosti Autodesk pro Digitálního prototypování

inventor professional 2017 badge 256px bezdataAutodesk Inventor Professional je rozšířenou verzí základního programu Autodesk Inventor. Stejně jako internetový prohlížeč slouží uživatelům především k zobrazování obsahu web stránek, je Inventor zaměřen především na počítačovou podporu navrhování a společně s aplikacemi např. AliasStudio, Showcase, nebo AutoCAD Electrical a AutoCAD Mechanical je jednou ze zásadních aplikací tvořící programové vybavení společnosti Autodesk pro Digitální Prototypování. Ve verzi Autodesk Inventor Professional jsou zahrnuty moduly řešící specifické úlohy, jako jsou Pevnostní analýza, Dynamické simulace, Návrh trubek a potrubí a Tooling pro tvorbu vstřikovacích forem.

Product Design Collection BadgeKolekce strojírenských programů, která obsahuje sadu produktů určených především pro elektromechanické navrhování, digitální prototypování a výrobní linky. V jednom základním balíčku tak máte konstrukční a strojírenské nástroje pro modelování vašich produktů.

autocad inventor lt suite 2017 badge 256px

Aplikace Autodesk Inventor LT umožňuje 3D navrhování a tím i získat vyšší produktivitu, snížit riziko chyb při kreslení a zlepšit komunikaci se zákazníky. Inventor LT nabízí účinné funkce parametrického modelování na úrovni součástí, funkce pro převod dat mezi různými CAD aplikacemi, automatické pohledy ve výkresech DWG a další vyspělé funkce. Inventor lze použít pro počítačové navrhování modelů a jejich následné ověřování. Nalezne uplatnění zejména v oblasti stojní konstrukce a navrhování.

3ds max 2017 badge 256pxAutodesk 3ds Max Design poskytuje uživateli nové sady nástrojů pro renderování, vylepšenou intuitivnost ovládání a akceleraci grafiky pomocí grafického jádra počítače. To vše pomáhá zvýšit produktivitu a dosáhnout kvalitnějších a rychlejších výstupů.

alias design 2017 badge 256px bezdataOd běžných výrobků pro koncové spotřebitele až po Automobilový průmysl, produkty řady Autodesk® Alias® (Alias® Design, Alias® Surface, and Alias® Automotive) poskytují kompletní sadu nástrojů pro konstruktéry a designéry, kteří potřebují rychle a kvalitně zpracovávat komplexní plošné modely.

mudbox 2017 badge 256pxTento software pro digitální sochařství a mapování textur Vám poskytuje volnost k vytváření 3D modelů, které jsou poté využitelné v animacích či koncepčních návrzích. To vše bez toho abyste se museli zabývat zbytečnými technickými detaily. Navržen profesionály z filmového, herního, televizního a designerského průmyslu, Mudbox kombinuje intuitivnost ovládání s profesionálními nástroji štětců a šablon pro jednoduché vytváření skvěle vypadajících modelů.

 

showcase 2017 badge 256px bezdata

Produkt Autodesk Showcase neoddělitelně patří do Vizualizační rodiny produktů Autodesku. Pomáhá inženýrům a designérům po celém světe lépe prodávat jejich výrobky na trhu, nebo zkoumat různé varianty výrobku nebo barevné kombinace již v návrhovém procesu pomocí realtimového renderování.

 

 

 

 

inventor_publisher_2013_boxshot_web_200x200Hledáte software pro rychlou tvorbu efektní obchodně-technické dokumentace? Autodesk vyvinul program Inventor Publisher s jednoduchým ovládáním pro uživatele bez nutných znalostí CAD systému s možností tvorby především elektronické dokumentace z různých 3D dat.

Inventor Publisher vám pomůže snadno vytvořit montážní schémata s návody na sestavení, servisní manuály, digitální katalogy vašich výrobků, ale i výukové a instruktážní animace.

me collection badge 256Kolekce programů určených pro práci v odvětví zábavy, médií, reklam, počítačových her a dalších. Jedná se tedy o ucelený balík několika nástrojů pro tvorbu 3D modelů a projektů v zábavním průmyslu.