Simulace a analyza ADEON

Optimalizujte a ověřujte své návrhy pomocí simulačních a analytických programů, které plně spolupracují s Vašimi CAD daty. Integrací nástrojů pro mechanickou nebo konstrukční simulaci, simulaci proudění tekutin, termální a kompozitní simulaci a simulaci vstřikování plastů do forem do procesu lze snížit náklady a zkrátit doby uvedení výrobků na trh.
 
 

Autodesk Simulation CFD

AUTODESK Simulation CFD je moderní aplikací od Autodesku. Představuje flexibilní nástroj k simulaci proudění tekutin s přestupem tepla v řadě technických aplikací. Výrazně urychluje práci konstruktéra, který s využitím nástroje Simulation CFD může pružně a flexibilně optimalizovat návrh konstrukce s tím, že provede analýzu chování produktu s hlediska hydraulického a energetického zatížení před samotnou výrobou. Tímto přístupem se razantně zkracuje fáze vývoje nového produktu. Flexibilní možnosti umožňují pracovat na místním počítači nebo pomocí cloudu, tzn. sdílet výkonné pracovní stanice, a tímto způsobem získat další výpočetní kapacitu.
 

simulation_multiphysics_2016_boxshot_pptNestačí Inventor Vašemu tempu na poli MKP analýz? Vyžadujete více? Například řešení prostupu tepla, namáhání konstrukcí za zvýšených teplot či proudění tekutin potrubím? Pro vás je tu Simulation.

inventocam_logo_2009_final

BuildIT vyvíjí a distribuuje standartizované i zakázkové 3D softwarové řešení pro real-time kontrolu přesnosti obrobků. S přímým napojením na rozhraní měřicích přístrojů dokáže automatizovat proces měření a kontroly kvality v oblasti pokročilé výroby.
Společnost BuildIT se sídlem v Montrealu, Quebec, si získala důvěru a partnerství mnoha největších komerčních a armádních dodavatelů na světě a je zapojená v globálních programech, jako je projekt bojového letounu Lockheed JSF F-35.