O firmě Adeon


O nás
ADEON CZ s. r. o. je společnost, která nabízí své komplexní dodávky s vysokou přidanou hodnotou širokému okruhu zákazníků z oblasti strojírenství, stavebnictví, energetiky a také všude tam, kde zákazník očekává komplexní služby systémového integrátora.

Jako Gold Partner firmy Autodesk a jeden z jeho největších dodavatelů zajišťujeme sofistikované dodávky nejnovějších řešení pro design, CAD/CAM strojírenství, CAD stavebnictví, architekturu a energetiku - spolu s paletou dalších služeb, jako jsou poradenství, technická podpora, systémové dohledy, školení, vizualizace, digitalizace dokumentů aj. Důležitou součástí těchto komplexních řešení je také řešení správy dokumentů, kde disponujeme pestrou nabídkou ověřených řešení.

Jsme již přes 20 let na trhu jako systémový integrátor. Dodáváme tedy vše co je zapotřebí pro realizaci a bezproblémový provoz informačního sytému, od projektu, přes realizaci počítačové sítě, dodávku hardware i software, až po každodenní služby spojené s provozem informačního systému.
 

Proč služby od společnosti Adeon?

Jeden z největších partnerů Autodesk v Česku

Jako Gold Partner firmy Autodesk máme zajištěny nejaktuálnější informace, špičkový trénink našich specialistů a možnost nabídnout Vám i rozšířenou podporu nad rámec běžných úkonů. K zastižení jsme po celé republice díky síti kanceláří v Ostravě, Brně, Pardubicích a Zlíně.
 

Špičkoví specialisti se znalostí CAD/CAM oboru strojírenství

Nejsme jenom prodejce. Jsme na trhu již přes 20 let, takže Vám umíme odborně poradit a pomoci Vám se správným technologickým nastavením a spolupráce ve firmě.
 

Technická podpora, na kterou se můžete spolehnout

Vždy víte na koho se obrátit. Jedna konkrétní osoba, která zná Vaši společnost a prostředí v ní. Dokážeme Vám tedy pomoci mnohem rychleji a lépe než anonymní infolinka.
 

Školení a studium

Zajišťujeme odborná školení ke všem námi dodávaným produktům. Výuku provádí certifikovaní odborníci. Navíc Vám umíme za školení ušetřit díky dotačním programům.
 

Bezkonkurenční financování

Nabízíme širokou škálu možností financování šitých na míru vašim potřebám i možnostem. Umíme Vám zajistit i pronájem produktu na krátký čas pokud si chcete produkt třeba vyzkoušet anebo potřebujete jen dočasně najmout více zaměstnanců na konkrétní zakázku.
 

Bonusy za které neplatíte

Všem našim zákazníkům dodáváme balík bonusů, který stále obnovujeme. Využít můžete naše oborové blogy k programům Civil3D, Inventor a Revit, kde pravidelně sepisujeme aktuální tipy a triky. Oblíbené jsou také naše každoročně vydávané strojařské a stavařské magazíny Inventor News a Revit News. Velmi navštěvovaná je i naše Video Akademie na Youtube. Při akutním problému můžete využít i náš systém HelpDesk přes který je vždy připojeno několik techniků, kteří Vám rádi pomůžou.

 

Kde nás najdete?

Své aktivity realizujeme po celé České Republice z kanceláří v Brně, Pardubicích, Ostravě a Zlíně. Disponuje k tomu týmy kvalifikovaných CAD a IT specialistů, konzultantů, obchodníků, servisních techniků a dalšího potřebného personálu.
 
Mapa poboček Adeon
 
 
Brno-mapa Ostrava-mapa Pardubice-mapa Praha-mapa Zlin-mapa
Brno Ostrava Pardubice Praha Zlín
Tyršova 44
612 00 Brno
Havlíčkovo nábř. 38
702 00 Ostrava
Bělehradská 582
530 09 Pardubice
U Továren 256/14
102 00 Praha 10
Klabalská I 97
760 01 Zlín
tel.: 541 218 686 tel.: 558 273 502 tel.: 468 008 588 tel.: 296 365 514 tel.: 577 433 771
brno@adeon.cz ostrava@adeon.cz pardubice@adeon.cz praha@adeon.cz zlin@adeon.cz
Potřebujete technickou podporu?

 

Společné údaje: 
ADEON CZ s.r.o.
Tečovice 390, Zlín 76302
IČO: 26276038
DIČ: CZ26276038
Spis.značka: C 41438, krajský soud v Brně

 

EU logo

Podílíme se na operačním programu spolufinancovaném EU: "Podnikání a inovace pro konkurenceshopnost - Program Aplikace"

 

Dokumenty k prohlížení:

Výpis z obchodního rejstříku Osvědčení o registraci plátce daně z přidané hodnotyTěšíme se na spolupráci s Vámi.
Tým Adeon CZ

O firmě Adeon