Autodesk Revit
Produktový leták o programu Revit
Novinky ve verzi 2016
TRIAL verze Revitu - Ke stažení
Videa se zkušenostmi zákázníků

Rodina aplikací Revit se skládá z vícero programů pro tvorbu informačního modelu budovy (BIM), který vytváří chytrý, kompaktní objekt modelované budovy včetně všech jeho vlastností, vizualizací a vzájemných vazeb mezi stavebními prvky. 

 

 

Chcete více informací?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Autodesk Revit Architecture 

S aplikací Revit Architecture pro Vás nikdy nebyla tvorba stavebních objektů tak snadná. Intuitivní a pokročilé nástroje pro modelování a tvorbu parametrického modelu budovy se Vám přímo nabízí k použití a Vaše představy pak snadno předvedete díky fotorealistickým vizualizacím. Aplikace využívá informační model budovy (BIM) což znamená, že máte plnou kontrolu nad změnami provedenými v projektu a je zachována jejich ucelenost a aktuálnost.
Produktová stránka Revit Architecture

Autodesk Revit MEP

Revit MEP představuje intuitivní nástroj pro tvorbu návrhů rozvodů technického zařízení budov. Chyby vzniklé špatnou koordinací mezi projekčními týmy technického zařízení budov (MEP - Mechanical, Electrical and Plumbing, tj. oblasti projektování vzduchotechniky, elektro, potrubních systémů apod.) jsou minulostí, neboť prostřednictvím platformy Revit a systému informačního modelu budete mít možnost plné kontroly nad projektem.
Produktová stránka Revit MEP

Autodesk Revit Structure

Revit Structure nabízí jedinečné řešení pro společnosti zabývající se konstrukcemi staveb. Revit Structure integruje tvorbu fyzického a analytického modelu konstrukce budovy, které slouží pro provádění analýz a tvorbu projektové dokumentace. Modely můžete importovat z aplikací AutoCAD Architecture nebo Revit Architecture a lze je obousměrně propojit s programy pro provádění statických a dynamických výpočtů konstrukcí.
Produktová stránka Revit Structure

 

Proč Revit od nás?

Autodesk Gold Partner

Neseme označení Gold Partner firmy Autodesk. Toto označení si držíme již celou dobu naši existence, více než 20 let. To nám zajišťuje nejaktuálnější informace, špičkovou certifikaci našich specialistů a možnost nabídnout Vám i rozšířenou podporu nad rámec běžných úkonů. Produkty známe již skoro z paměti  a pomůžeme i Vám - aby jste mohli pracovat efektivněji.

 

Přes 20 let zkušeností

Již přes 20 let pomáháme našim zákazníkům se dál rozvíjet v oblasti CADů.  Za tu dobu jsme získali zkušenosti z více než stovek úspěšných implementací. A rádi pomůžeme i Vám - od výběru řešení, které bude vhodné právě pro Vaši firmu, vyškolíme Vaše zaměstnance a 20yearsvždy se na nás budete moct obrátit s řešením technických problémů.
Nejsme příliš velcí - Nám záleží na našich klientech. Nikdy nebudete řešit své problémy s nějakou neznámou osobou na vzdáleném helpdesku. U nás vždy víte na koho se obrátit a který technik konkrétně Vám pomůže. 
Nejsme ani příliš malí - Pokud potřebujete řešení hned, vždy je přítomen někdo kdo Vám pomůže. Svými pobočkami pokrýváme celou republiku a tak to máme k Vám blízko. Za roky fungování jsme získali spoustu zkušeností a budeme Vás tedy vést k co nejlepšímu řešení a nejefektivnějšímu využívání Vašich CAD programů.

 

Technická podpora, na kterou se můžete spolehnout

U nás nejednáte s nějakým anonymním technikem se kterým se neznáte a on netuší o Vaší již řešené technické historii. U nás vždy víte na koho se obrátit a kdo konkrétně Vám pomůže. Na kvalitní podpoře našim zákazníkům si dáváme záležet. 
Všichni naši technici jsou plně certifikováni a pravidelně přezkušováni. Informace, můžete se tedy spolehnout, že pro Vás vždy najdeme správné řešení.

 

Školení a studium

Nabízíme a pravidelně zajišťujeme odborná školení ke všem námi dodávaným produktům. Naučíme Vás základy práce v daných programech, pomůžeme Vám s přechodem na nové verze, vysvětlíme Vám odborné speciality v daných programech a pomůžeme Vašim zaměstnancům pracovat s CAD programy ještě lépe. Každý účastník, který úspěšně projde naším kurzem na závěr obdrží platný certifikát. Školení probíhá jak na našich pobočkách po celé republice tak i v konkrétních firmách po domluvě.

 

Rozšiřující aplikace

Ve svých řadách máme i tým programátorů který neustále pracuje na rozšířeních (aplikacích) k daným programům. Můžeme Vám tak dané CAD programy ještě vylepšit. Propojit s informačními systémy, přidat další funkce přimo do programu a podobně.

 

Není to jen o CADu

Jako systémový integrátor máme zkušenosti nejen s CAD programy, ale s implementací celkově. Dokážeme Vám zanalyzovat a zrealizovat s celkovou IT infrastrukturou. Pokud chcete pracovat efektivně, věříme že je potřeba se dívat na firmu jako celek.

 

Bonusy za které neplatíte

adeon revitVšem našim zákazníkům dodáváme balík bonusů Revit+, který stále obnovujeme. Využít můžete náš Revit blog, kde pravidelně sepisujeme aktuální tipy a triky. Velmi navštěvovaná je také naše Video Akademie na Youtube. Každý rok vydáváme vlastní strojařský magazín Revit News s články o Novinkách v produktu a zkušenostmi našich zákazníků.

 

Autodesk Revit