Autodesk AutoCAD Civil 3D
Produktový leták o programu Civil
Novinky ve verzi 2016
TRIAL verze Civilu - Ke stažení

AutoCAD Civil 3D představuje komplexní produkt pro všechny projektanty, stavební inženýry či zeměměřiče. Jeho funkčnost zahrnuje nejenom tvorbu návrhů a výkresů, ale i integrovanou správu širokého spektra stavebních projektů, jako je projektování obytných zón, parkovišť, parcel, liniových a plošných staveb a další infrastruktury, jako vodovodních a kanalizačních sítí.

Chcete více informací?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Jádro, na kterém je AutoCAD Civil 3D postaven, dokáže inteligentně propojit návrh a produkční výkresy a ušetřit vám tak čas jinak potřebný k zanášení změn do návrhů a vyhodnocování jejich alternativních řešení.

 

 

Proč Civil 3D od nás?

Autodesk Gold Partner

Neseme označení Gold Partner firmy Autodesk. Toto označení si držíme již celou dobu naši existence, více než 20 let. To nám zajišťuje nejaktuálnější informace, špičkovou certifikaci našich specialistů a možnost nabídnout Vám i rozšířenou podporu nad rámec běžných úkonů. Produkty známe již skoro z paměti  a pomůžeme i Vám - aby jste mohli pracovat efektivněji.

 

Přes 20 let zkušeností

Již přes 20 let pomáháme našim zákazníkům se dál rozvíjet v oblasti CADů.  Za tu dobu jsme získali zkušenosti z více než stovek úspěšných implementací. A rádi pomůžeme i Vám - od výběru řešení, které bude vhodné právě pro Vaši firmu, vyškolíme Vaše zaměstnance a vždy se na nás budete moct obrátit s řešením technických problémů.
Nejsme příliš velcí - Nám záleží na našich klientech. Nikdy nebudete řešit své problémy s nějakou neznámou osobou na vzdáleném helpdesku. U nás vždy víte na koho se obrátit a který technik konkrétně Vám pomůže. 
20yearsNejsme ani příliš malí - Pokud potřebujete řešení hned, vždy je přítomen někdo kdo Vám pomůže. Svými pobočkami pokrýváme celou republiku a tak to máme k Vám blízko. Za roky fungování jsme získali spoustu zkušeností a budeme Vás tedy vést k co nejlepšímu řešení a nejefektivnějšímu využívání Vašich CAD programů.

 

Technická podpora, na kterou se můžete spolehnout

U nás nejednáte s nějakým anonymním technikem se kterým se neznáte a on netuší o Vaší již řešené technické historii. U nás vždy víte na koho se obrátit a kdo konkrétně Vám pomůže. Na kvalitní podpoře našim zákazníkům si dáváme záležet. Všichni naši technici jsou plně certifikováni a pravidelně přezkušováni. Informace, můžete se tedy spolehnout, že pro Vás vždy najdeme správné řešení.

 

Školení a studium

Nabízíme a pravidelně zajišťujeme odborná školení ke všem námi dodávaným produktům. Naučíme Vás základy práce v daných programech, pomůžeme Vám s přechodem na nové verze, vysvětlíme Vám odborné speciality v daných programech a pomůžeme Vašim zaměstnancům pracovat s CAD programy ještě lépe. Každý účastník, který úspěšně projde naším kurzem na závěr obdrží platný certifikát. Školení probíhá jak na našich pobočkách po celé republice tak i v konkrétních firmách po domluvě.

 

Rozšiřující aplikace

Ve svých řadách máme i tým programátorů který neustále pracuje na rozšířeních (aplikacích) k daným programům. Můžeme Vám tak dané CAD programy ještě vylepšit. Propojit s informačními systémy, přidat další funkce přimo do programu a podobně.

 

Není to jen o CADu

Jako systémový integrátor máme zkušenosti nejen s CAD programy, ale s implementací celkově. Dokážeme Vám zanalyzovat a zrealizovat s celkovou IT infrastrukturou. Pokud chcete pracovat efektivně, věříme že je potřeba se dívat na firmu jako celek.

 

Bonusy za které neplatíte

adeon civilVšem našim zákazníkům dodáváme balík bonusů, který stále obnovujeme. Využít můžete náš Civil3D blog, kde pravidelně sepisujeme aktuální tipy a triky. Velmi navštěvovaná je také naše Video Akademie na Youtube.

 

Autodesk Civil