autocad google banner vrch
Produktový leták o programu AutoCAD
Novinky ve verzi 2016
TRIAL verze AutoCADu - Ke stažení

AutoCAD zahrnuje řadu vylepšení a zůstává tak nejefektivnějším profesionálním grafickým editorem, který zrychlí vaši práci v široké škále úloh. Funkčnost tohoto nejrozšířenějšího a tradičního grafického editoru nyní umožňuje propojení pracovních procesů napříč řešením nad desktop software, úlohami v cloudu i mobilními zařízeními. Při práci s výkresy v AutoCAD máte stoprocentní jistotu jejich kompatibility s Autodesk DWG standardem.

Chcete více informací?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

AutoCAD vám pomůže

  • Tvořit působivé 2D a 3D návrhy.
  • Zrychlit vaše pracovní postupy při navrhování díky vylepšením šetřícím čas.
  • Rychle importovat a slučovat modely z nejrůznějších aplikací.
  • Mít návrhy vždy po ruce prostřednictvím vašeho mobilního zařízení.

 

AutoCAD nikdy nebyl tak levný

Nyní AutoCAD za nejvýhodnější nabídku. Pronajměte si licenci AutoCADu LT již od 1€ denně. Kontaktujte nás přes formulář a my Vám rádi pomůžeme s výběrem.

Proč AutoCAD od nás?

Autodesk Gold Partner

Neseme označení Gold Partner firmy Autodesk. Toto označení si držíme již celou dobu naši existence, více než 20 let. To nám zajišťuje nejaktuálnější informace, špičkovou certifikaci našich specialistů a možnost nabídnout Vám i rozšířenou podporu nad rámec běžných úkonů. Produkty známe již skoro z paměti  a pomůžeme i Vám - aby jste mohli pracovat efektivněji.

 

20yearsPřes 20 let zkušeností

Již přes 20 let pomáháme našim zákazníkům se dál rozvíjet v oblasti CADů.  Za tu dobu jsme získali zkušenosti z více než stovek úspěšných implementací. A rádi pomůžeme i Vám - od výběru řešení, které bude vhodné právě pro Vaši firmu, vyškolíme Vaše zaměstnance a vždy se na nás budete moct obrátit s řešením technických problémů.
Nejsme příliš velcí - Nám záleží na našich klientech. Nikdy nebudete řešit své problémy s nějakou neznámou osobou na vzdáleném helpdesku. U nás vždy víte na koho se obrátit a který technik konkrétně Vám pomůže.  
Nejsme ani příliš malí - Pokud potřebujete řešení hned, vždy je přítomen někdo kdo Vám pomůže. Svými pobočkami pokrýváme celou republiku a tak to máme k Vám blízko. Za roky fungování jsme získali spoustu zkušeností a budeme Vás tedy vést k co nejlepšímu řešení a nejefektivnějšímu využívání Vašich CAD programů.

 

Technická podpora, na kterou se můžete spolehnout

U nás nejednáte s nějakým anonymním technikem se kterým se neznáte a on netuší o Vaší již řešené technické historii. U nás vždy víte na koho se obrátit a kdo konkrétně Vám pomůže. Na kvalitní podpoře našim zákazníkům si dáváme záležet.  
Všichni naši technici jsou plně certifikováni a pravidelně přezkušováni. Informace, můžete se tedy spolehnout, že pro Vás vždy najdeme správné řešení.

 

Školení a studium

Nabízíme a pravidelně zajišťujeme odborná školení ke všem námi dodávaným produktům. Naučíme Vás základy práce v daných programech, pomůžeme Vám s přechodem na nové verze, vysvětlíme Vám odborné speciality v daných programech a pomůžeme Vašim zaměstnancům pracovat s CAD programy ještě lépe. Každý účastník, který úspěšně projde naším kurzem na závěr obdrží platný certifikát. Školení probíhá jak na našich pobočkách po celé republice tak i v konkrétních firmách po domluvě.

 

Rozšiřující aplikace

Ve svých řadách máme i tým programátorů který neustále pracuje na rozšířeních (aplikacích) k daným programům. Můžeme Vám tak dané CAD programy ještě vylepšit. Propojit s informačními systémy, přidat další funkce přimo do programu a podobně.

 

Není to jen o CADu

Jako systémový integrátor máme zkušenosti nejen s CAD programy, ale s implementací celkově. Dokážeme Vám zanalyzovat a zrealizovat s celkovou IT infrastrukturou. Pokud chcete pracovat efektivně, věříme že je potřeba se dívat na firmu jako celek. 

 

autocad google banner spodek