Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Jak si mohu stáhnout zakoupený software

Instalační data je možné si stáhnout pouze pokud jste Contract Manager, Software coordinator nebo pokud Vám jako konečnému uživateli (End User) přidělil administrátor práva ke stahování.

 Co to je a jak se pracuje s Autodesk Account

 

Pro stažení dat se přihlaste do Autodesk Account a přejděte do nabídky "Produkty a služby", podsekce "Všechny produkty a služby".

Autodesk Account licence

 

Zde naleznete všechny Vámi zakoupené produkty v pro Vás dostupných verzích.

Autodesk Account prehled licenci

 

Najděte si tedy příslušný produkt a rozklikněte si velkou modrou šipku nalevo od jeho jména. Tím rozevřete další informace o produktu. V těchto informacích uvidíte jaké máte licenční čísla, kolik máte zakoupených licencí a na jaké verze máte nárok.

Dejme tomu, že si chcete stáhnout nejnovější verzi programu AutoCADu. Tudíž verzi 2019, 64bit. V informacích o produktu si vyberte příslušnou verzi (např. 2019) a klikněte na odkaz "Stáhnout". V následujícím okně si vyberte pro jakou platformu (např. 64bit) a v jaké jazykové verzi chcete Inventor stáhnout (např. Česky) a klikněte na "Stáhnout nyní". Pokud by jste si chtěli stáhnout starší verzi (na kterou máte nárok v rámci Subscription), tak stačí kliknout na odkaz "Stáhnout" pod jiným rokem (např. 2013).

Autodesk Account stahnout program

 

Jaký je rozdíl v metodách stahování?

K dispozici máte několik metod pro stažení konkrétního programu.

Instalovat

Nejdříve se stáhne malá aplikace, která e postará o celkové stažení programu a okamžitě bude program průběžně i instalovat. Jedná se tedy o nejrychlejší metodu. Nicméně nejčastěji naráží na problémy s firewallem a antiviry ve firemní síti. Není teda vhodná do komplikovanějších firemních sítí a pro hromadné instalace.

 

Stáhnout (doporučujeme)

Nejdříve stáhne malou Autodesk aplikaci, která stáhne zakomprimovanou instalaci, kterou následně rozbalí a až na konci stahování spustí instalátor. Rychlá metoda u které můžete zvolit i instalaci na vícero zařízení.

 

Stáhnout do prohlížeče

Nejpomalejší, ale spolehlivá metoda pokud máte problémy při prvních dvou. Zakomprimovanou instalaci stahuje samotný prohlížč a vy tento stažený soubor spustíte, ten se rozbalí a následně se spustí instalace. Vhodná do komplikovaných firemních sítítch nebo pokud vám pedchozí metody nefungují.

 Autodesk Account metody stahování

 

Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme