Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Konec měsíčních pronájmů

Autodesk od 7.8.2020 celosvětově ukončuje prodej měsíčních auto-renewal licencí přes distribuční kanál všech autorizovaných Autodesk partnerů. Od tohoto data tedy nepůjde již pořídit nové měsíční licence na našem eshopu CAD licencí

Pokud chcete licenci nadále využívat, využijte některou z právě probíhajících slevových akcí. Ty jsou ideální příležitostí na přechod z měsíční verze na delší roční nebo tříletou.

Pokud k tomuto datu budete mít stále měsíční pronájem některé licence Autodesk, pak se licence ukončí a vy ji budete moct obnovit jako standartní roční kontrakt.

Měsíční kontrakty půjde od tohoto data objednat pouze přímo přes estore Autodesk. Nicméně s omezenými možnostmi platby (pouze kartou), bez partnerských bonusů k licenci (knihovny, aplikace a vylepšení) a také bez jakékoliv české podpory. 

V nabídce samozřejmě stále zůstanou licence jednoleté a tříleté. A to naprosto beze změn a s plným obsahem všech bonusů a podpory. 

Časté otázky

Kdy končí měsíční pronájmy?

Měsíční pronájmy Autodesk licencí budou ukončeny přes všechny distribuční kanály autorizovaných Autodesk partnerů celosvětově počínaje datem 7.8.2020.

Mohu si objednat nový měsíční pronájem do 7.8.2020?

Ano. Do tohoto data se nic nemění a zatím můžete stále přes náš eshop CAD licencí stále objednávat nové licence měsíčních pronájmů a pokrčovat v používání těch stávajících. 

Co se stane s mou licencí od 7.8.2020?

Od tohoto data budou vaše licence měsíčních pronájmů automaticky migrovány a ukončeny. Budete je moct obnovit jako standartní roční nebo tříleté licence. Pro tuto činnost nás prosím kontaktujte formulářem níže nebo přímo svého obchodního zástupce a rádi vám připravíme nabídku. 

 

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com