Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

Nové číslo magazínu Inventor News

Inventor2020 nahledVážení zákazníci a uživatelé strojírenských produktů. Právě vydáváme nové číslo našeho tradičního magazínu Inventor News

Co se v magazínu dočtete?

Autodesk Inventor® 2021 – novinky a rozšíření

Autodesk Inventor® 2021 přináší celou řadu vylepšení a pomáhá řešit výzvy komplexního produktového návrhu v mnohem kratší době než dříve.

Automatizace s Inventorem

Autodesk Inventor Professional vám může pomoci mimo jiné automatizovat obchodní procesy nabídek. Obchodník již nemusí být závislý na konstrukčním oddělení, nabídky typově podobných součástí či sestav si může tvořit zcela sám.

CAM systémy od společnosti ADEON CZ

CAM systém je nástroj, který vám pomůže s přípravou výrobních podkladů pro obráběcí stroje. Jde o generování textového souboru s pokyny pro stroj, označovaného jako NC kód nebo také G-kód. Článek přibližuje předpoklady pro používání CAM systému, nabízené prodkuty a služby a jejich implementaci.

Implementace produktu Autodesk Vault ve společnosti ICE Industrial Services, a. s.

Společnost ICE Industrial Services, a. s., se zaměřuje na design a výrobu nových strojů i modernizaci stávajících zařízení, zejména pro automotive, strojírenství, metalurgii, dřevozpracující průmysl a další obory.

Autodesk Inventor® 2020 – Update 2020.1, 2020.2

Uživatelé aplikace Autodesk Inventor z celého světa neustále poskytují zpětnou vazbu, a tím i navrhují vylepšení, která zdokonalují aplikaci Autodesk Inventor.

Autodesk – strategie ve strojírenství

Článek přibližuje produkty Netfabb (software, který spojuje aditivní výrobu, návrh a simulaci), Moldflow (software pro vstřikování a lisování plastů) a Fusion 360 (software pro integraci CAD, CAE, CAM a elektrotechniky).