Stále jsme tu pro vás, i v aktuální situaci s korona virem

Aktuální situaci a s nimi vzniklým opatřením se nevyhnul jistě nikdo, ani my. Obdobně jako i ostatní firmy, jsme byli i my nuceni přijmout nejrůznější opatření v souvislosti s aktuální zdravotní situací Covd-19, která by měla vést k omezení šíření koronavirové infekce.

Naprostou prioritou je pro nás zdraví našich zaměstnanců, klientů a obchodních partnerů. Proto jsme se rozhodli v maximální možné míře omezit riziko šíření viru mezi našimi kolegy. Proto, tam kde je to možné, jsme zavedli práci z domova. Není to pro nás žádná novinka, vzdálenou komunikaci jsme s vámi provozovali již odjakživa.

Podpora a služby Adeon

Zároveň jsme ale plně připraveni vás nadále podporovat a poskytovat vám veškerý potřebný servis, abyste i vy mohli nadále pracovat na svých projektech. Všichni naši CAD konzultanti, IT divize i obchodníci fungují nadále. Licence lze tedy objednávat, CAD podpora se také nezastavila. Jsme vám tedy i nyní stále k dispozici. Nebojte se na nás nadále obracet se svými dotazy, rádi vám je zodpovíme.

Školení

Jednotlivá školení řešíme individuálně podle počtu osob, obraťte se tedy na daného obchodního zástupce. Tam kde z nějakých důvodů nelze uskutečnit osobně, máme vyzkoušené a poskytujeme školení formu online. Online školení má i řadu výhod. Nemusíte nikam cestovat. Dostanete veškeré materiály ke školení stejně jako na veřejném školení, ale v digitální podobě. Stejně jako u veřejného školení je možná interakce se školitelem během školení. Stačí vám počítač a připojení k internetu. 

Strojírenská roadshow

Pravidelná jarní strojírenská roadshow se však neuskuteční ve formě, jak ji všichni dobře znáte. Místo toho vám nabídneme variantu online webcastu, kde představíme všechny novinky se kterými Autodesk tento rok ve svých programech přijde. Také jako vždy tyto novinky sepíšeme i na naše profesní blogy. O AutoCADu si tedy přečtete na AutoCAD blogu, o Civilu a infrastruktuře na Civil3Dblogu, o Revitu, BIM 360 a stavařských tématech na Revit3Dblogu a o Inventoru, Fusion 360 a strojírenských tématech na Inventor3Dblogu.

BIM klub

Náš pravidelný BIM klub je zatím odsunut a o novém termínu vás budeme ještě kontaktovat. Určitě se však sejdeme, co nejdříve to bude možné. 

Autodesk

Autodesk ohlásil vzhledem k situaci Covid-19 i některé změny ze své strany. Ty jsme již o víkendu zaznamenali do článku Změny v licenčním modelu Autodesk. Situaci dále budeme sledovat a přineseme vám případné další aktualizace.

 

Nebojte se na nás kdykoliv obrátit. Společně aktuální situaci s korona virem zvládneme.

Tým Adeon CZ