Přejděte na pronájem s 25% slevou

Autodesk pevna licence prechod na pronajem

Ještě stále máte v šuplíku staré verze CAD licencí?

Využijte dočasnou slevovou akci spolčnosti Autodesk a přejděte na nové nejmodernější verze CAD aplikací. Uživatelé starých verzí tak mohou do 24.4.2020 vyměnit svou starou CAD aplikaci za nejmodernější CAD/BIM/PDM software se slevou 25%.

 

Víže, že v lednu 2020 již ukončil Microsoft podporu Windows 7?

Proč přecházet na nové verce CAD aplikací, když vám vše funguje? Velkům důvodem může být i krok společnosti Microsoft, která v lednu 2020 ukončila podporu operačního systému Windows 7, který se tak stane zranitelným.Již na něj nebudou chodit žádné aktualizace, bezpečnostní záplaty, opravy nebo ani aktualizace driverů od dalších společností. 

A právě velká řada uživatelů starších CAD aplikací využívá právě tento operační systém. Navíc starší CAD programy nejsou na novém Windows 10 podporovány.

 

Co pro CAD aplikace znamená přechod na Windows 10? 

CAD aplikace verze 2015 a starší

Autodesk CAD aplikace verze 2015 a starší nejsou pro Windows 10 vůbec podporovány. Pokud tedy takovou licenci máte, týká se vás omezení Windows 7 nejvíce a výrazně doporučujeme přechod na novější verze CAD aplikací. 

CAD aplikace verze 2016

Tato verze je sice oficiálně podporována pro Windows 10, nicméně již je mimo životnost vývoje (vždy aktuální verze + 3 starší). Proto již tyto CAD programy v této verzi nedostávají žádné aktualizace a opravy. I těmto uživatelům tedy doporučujeme přejít na novější software, který má více funkcí a aktuální podporu. 

CAD aplikce verze 2017,2018+

Pokud vlastníte pevné licence v těchto verzích, pak se vás k přechodu nenutí žádný bezpečností prvek. Licence jsou podporovány pod Windows 10 a pokud je potřeba obdrží od společnosti Autodesk bezpečnostní záplaty. Nicméně nové verze (aktuálně 2020) mají spoustu nových funkcí o kterých vás vždy informujeme na našich stránkách (viz. Inventor 2020, AutoCAD 2020, Revit 2020, ...). Navíc k aktivnímu pronájmu obdržíte spoustu bonusů ať už od společnosti Autodesk, tak i naše bonusové materiály a aplikace Adeon. 

 

Jak pronájmy fungují?

Pokud stále váhate zda přejít na nový pronájmový model, pak vás bude zajímat jak vlastně takové pronájmy fungují a co nabízejí.

  • Nižší pořizovací cena (zhruba třetinová oproti tehdejším nákupům pevných licencí)
  • Licenci objednáváte na konkrétní období: 1 měsíc, 1 rok, 3 roky
  • Můžete využívat až tři verze programů zpětně. Tedy pokud je aktuální verze 2020, tak můžete libovolně střídat i verze 2019,2018 a 2017. Klidně si nainstalujte všechny.
  • Jedná se o jmennou licenci. Můžete si tedy program nainstalovat na několik zařízení zároveň a střídavě se na ně přihlaovat. Pořád se jedná o jednu licenci (pro jednoho uživatele).
  • Nepotřebujete mít online přístup na internet. Stačí jednou za třicet dní aby si program automaticky ověřil zda je licence ještě platná.

Od nás, od společnosti Adeon navíc získáte spoustu bonusových materiálů. K licencím dodáváme aplikace, šablony, knihovny, příručky a samozřejmě plně certifikovanou a zkušenou technickou podporu dlouholetého dodavatele CAD řešení spolenosti Autodesk.

 

Podmínky slevové nabídky

  • Sleva platí od 24.4.2020
  • Promo lze uplatnit pro nákup single i multi-user subscription
  • Nabídku lze využít po prokázání SN pevné licence
  • Promo nelze kombinovat s žádnými jinými slevami nebo dalšími promy

 

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com