ADEON se stal distributorem BIM produktů od AGACAD

AGACAD Adeon

Společnost ADEON, Gold partner společnosti Autodesk, dále rozšiřuje svoji nabídku produktů a služeb pro všechny, které zajímá problematika BIM. V této souvislosti navázal ADEON spolupráci se společností AGACAD z Vilniusu, předním producentem BIM software pro stavebnictví. Uzavřené partnerství nyní vyústilo v udělení statutu pro ADEON coby výhradního distributora software AGACAD. Programy od společnosti AGACAD nyní využívá více než 130 000 uživatelů ve 130 zemích po celém světě. AGACAD je jedním z prvních AEC industry partnerů společnosti Autodesk.

Donatas"Toto nové partnerství dále posiluje schopnost společnosti AGACAD zajistit vynikající služby a podporu pro zákazníky ve střední Evropě," říká generální ředitel společnosti AGACAD Donatas Aksomitas. "Společnost Adeon CZ je Gold partnerem společnosti Autodesk a má přes 20 let zkušeností na trhu. Technici Adeonu perfektně znají Revit a potřeby BIM profesionálů, "dodává.

Nabídka BIM programů je určena především uživatelům programu Revit, když výrazně rozšiřuje možnosti a efektivitu využití Revitu. Široké portfolio BIM programů zahrnuje mj. řešení pro:

  • Železobetonové konstrukce
  • Dřevěné konstrukce
  • T4R, free doplňky pro efektivní práci v Revitu
  • Smart Browser pro správu BIM rodin Revitu

Efektivním řešením práce s BIM obsahem knihoven Revit je sada programů Smart Browser, které dodává ADEON již v české verzi. Toto modulární a škálovatelné řešení vyhoví potřebám širokého spektra uživatelů, od nejmenších po největší společnosti. Modulární řešení vychází vstříc jednotlivým rolím v projekčním procesu, od BIM manažera přes vedoucího projektu až k projektantovi a příp. i samostatně pracujícímu uživateli programu Revit.

Vaclav skarka 2"Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout velkou hodnotu programů společnosti AGACAD, a pomoct jim tak ušetřit čas, peníze a dosáhnout nových úrovní kvality a zpravidla usnadnění jejich práce." říká RNDr. Václav Škarka, jednatel společnosti Adeon CZ s.r.o.

 

 

 

Co toto partnerství znamená pro české zákazníky?

Nejen, že vám jsme schopni nyní nabídnout českou lokalizovanou obchodní i technickou podporu, u vybraných aplikací jsme se taky intenzivně vrhli do překladů. Například takový Smart Browser již nyní můžete mít zcela lokalizován v Českém jazyce. Další doplňky budou následovat. O všem vás budeme informovat na našem Revit 3D blogu. Aplikaci Smart Browser již nyní najdete na našem eshopu a další budou brzy následovat.

Listopad 2018
Václav Škarka

 

Tisková zpráva