Kalendář akcí a školení

Žádná událost k zobrazení
Autodesk Gold Partner

Citrix partner

Eset Gold Partner

HP Gold Partner

Microsoft Partner

Vzdálená podpora

ADEON se stal distributorem BIM produktů od AGACAD

AGACAD Adeon

Společnost ADEON, Gold partner společnosti Autodesk, dále rozšiřuje svoji nabídku produktů a služeb pro všechny, které zajímá problematika BIM. V této souvislosti navázal ADEON spolupráci se společností AGACAD z Vilniusu, předním producentem BIM software pro stavebnictví. Uzavřené partnerství nyní vyústilo v udělení statutu pro ADEON coby výhradního distributora software AGACAD. Programy od společnosti AGACAD nyní využívá více než 130 000 uživatelů ve 130 zemích po celém světě. AGACAD je jedním z prvních AEC industry partnerů společnosti Autodesk.

Donatas"Toto nové partnerství dále posiluje schopnost společnosti AGACAD zajistit vynikající služby a podporu pro zákazníky ve střední Evropě," říká generální ředitel společnosti AGACAD Donatas Aksomitas. "Společnost Adeon CZ je Gold partnerem společnosti Autodesk a má přes 20 let zkušeností na trhu. Technici Adeonu perfektně znají Revit a potřeby BIM profesionálů, "dodává.

Nabídka BIM programů je určena především uživatelům programu Revit, když výrazně rozšiřuje možnosti a efektivitu využití Revitu. Široké portfolio BIM programů zahrnuje mj. řešení pro:

  • Železobetonové konstrukce
  • Dřevěné konstrukce
  • T4R, free doplňky pro efektivní práci v Revitu
  • Smart Browser pro správu BIM rodin Revitu

Efektivním řešením práce s BIM obsahem knihoven Revit je sada programů Smart Browser, které dodává ADEON již v české verzi. Toto modulární a škálovatelné řešení vyhoví potřebám širokého spektra uživatelů, od nejmenších po největší společnosti. Modulární řešení vychází vstříc jednotlivým rolím v projekčním procesu, od BIM manažera přes vedoucího projektu až k projektantovi a příp. i samostatně pracujícímu uživateli programu Revit.

Vaclav skarka 2"Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout velkou hodnotu programů společnosti AGACAD, a pomoct jim tak ušetřit čas, peníze a dosáhnout nových úrovní kvality a zpravidla usnadnění jejich práce." říká RNDr. Václav Škarka, jednatel společnosti Adeon CZ s.r.o.

 

 

 

Co toto partnerství znamená pro české zákazníky?

Nejen, že vám jsme schopni nyní nabídnout českou lokalizovanou obchodní i technickou podporu, u vybraných aplikací jsme se taky intenzivně vrhli do překladů. Například takový Smart Browser již nyní můžete mít zcela lokalizován v Českém jazyce. Další doplňky budou následovat. O všem vás budeme informovat na našem Revit 3D blogu. Aplikaci Smart Browser již nyní najdete na našem eshopu a další budou brzy následovat.

Listopad 2018
Václav Škarka

 

Tisková zpráva