Otevíráme novou kancelář v Praze

Rádi bychom vám oznámili otevření naší nové kanceláře od 1.9.2018 v Praze. Tímto krokem reagujeme na vzrůstající poptávku o CAD řešení a poradenství v Čechách.

Vždy chceme být klientům nablízku s kvalifikovaným týmem obchodníků a techniků. Pobočka v Praze nám toto umožní v ještě větší míře poskytovat pro region Čechy. Komplexní portfolio CAD dodávek a služeb tak budeme nyní nově nabízet celkem z pěti kanceláří, a to konkrétně v Brně, Ostravě, Pardubicích, Praze a Zlíně. Tým v Praze zajišťuje řešení pro strojírenství, architekturu a stavebnictví, infrastrukturu, správu dokumentů, počítačové sítě a služby systémové integrace širokému okruhu zákazníků.

Kde nás najdete?

Adeon pobočky Mapa

Pobočka Praha
U Továren 256/14, 102 00 Praha 10  (mapa)
tel.: 730 513 439
e-mail: praha@adeon.cz

 

„Našim cílem vždy bylo a je být blízko k zákazníkovi s kvalifikovaným týmem obchodníků a techniků a mít pro zákazníky a jejich potřeby individuální přístup. Nedodáváme pouze programy, ale komplexní řešení od úvodních analýz, zpracování projektu, dodávku a instalaci řešení, profesní kooperace, školení uživatelů, až po technickou podporu, zákaznický Helpdesk a pravidelný servis. Důležitá pro nás je dlouhodobá kvalitní spolupráce, která zákazníkům přináší konkurenční výhody a využití nejnovějších technologií v jejich praxi,“ říká RNDr. Václav Škarka, jednatel společnosti Adeon CZ s.r.o.

 

 Tisková zpráva