Březnová sleva 15% až 45% na aplikace CGS

Vážení kolejáři, silničáři železničáři a vodohospodáři, společně s partnerem CGS Labs jsme pro Vás připravili velmi zajímavou nabídku na měsíc březen 2018 a to s platností od 1. 3. do 31. 3. 2018. Nabídka je spojena s vydáním nové verze programů, které kromě jiného přicházejí s podporou BricsCAD V18. Tato promo nabídka se vztahuje na produkty řady Ferrovia, Plateia, Autopath PRO, Autosign a Aquaterra.

Ferrovia by CGS Labs Plateia by CGS Labs 500px  Aquaterra by CGS Labs

Veškeré trvalé nové licence profesionálních BIM řešení pro kolejáře, silničáře a vodohospodáře jsou vám ve zmíněném termínu k dispozici s ročním předplatným, tzv. Subscription (CSS) zdarma a to pro všechny námi nabízené programové balíčky, viz ADEON.CZ. Zvýhodněná nabídka platí také pro možnost pronájmů programů a to se slevou 15%.

Autopath by CGS Labs color logo

Při zakoupení trvalé licence aplikace vlečných křivek Autopath PRO ve zmíněném termínu, jsme pro vás připravili slevu 45% právě na pořízení této trvalé licence, která je podmíněna současným zakoupením ročního předplatného Subscription (CSS).

Autosign by CGS Labs

Při zakoupení trvalé licence aplikace Autosign sloužící k distribuci vodorovné a svislého dopravního značení a to i v 3D, máme pro Vás nabídku na roční předplatné Subscription (CSS) zdarma.

Podmínky promo akce:

  • Tato promo akce probíhá od 1. 3. do 31. 3. 2018.
  • Nabízené slevy není možné kombinovat s naší nabídkou ADEON CGS Labs Financing programem.
  • Nabízené slevy není možné kombinovat s dalšími akcemi.
  • Nabízené slevy není možné kombinovat s našimi nabídkami množstevních slev produktů CGS Labs.

Jak promo získat

V případě zájmu o více informací k produktům CGS Labs přejděte na náš webový katalog CGS Labs, stránky našeho Civil 3D blogu, případně na náš e-shop CGS programů a nebo kontaktujte Vašeho obchodníka ADEON CZ, případně naše obchodní oddělení.

 

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com