Vyměňte starý CAD za nový se slevou 25% a zárukou vrácení

Autodesk sleva 25% s garancí vrácení staré licence

Uživatelé starších i hodně starých verzí CAD software se často potýkají s různými problémy, které souvisí se stářím těchto programů – může jít o problémy s otvíráním výkresů a nových formátů souborů, chybějící moderní technologie, nová funkčnost a další. Přitom si možná nejste jistí, jestli pro Vás bude přechod na nejnovější verzi výhodný a zvládnutelný.

Starý CAD za nový se zárukou vrácení

Právě pro tyto uživatele je určena naše aktuální nabídka, kdy ze své staré licence (která je bez maintenance) můžete nyní přejít se slevou 25 % na pronájem některého ze širokého spektra programů Autodesku, a to i na jiný typ produktu a na jeho nejnovější verzi. Přejít lze na jednoletý nebo tříletý pronájem. Autodesk přitom garantuje, že pokud se Vám tento přechod neosvědčí, můžete se vrátit k používání  své staré licence.  Vrátit se ke své původní licenci můžete buď do  30-ti dnů od výměny za novou licenci nebo po dvou letech pronájmu (tj. na konci jednou obnoveného ročního pronájmu) nebo na konci tříletého pronájmu.

Tato nabídka platí do 20. 4. 2018 a lze ji využít jak pro jednouživatelské licence tak i pro síťové licence. U produktů řady LT můžete z jednoho starého produktu přejít na nejnovější verzi  jakéhokoliv  produktu opět z řady LT.

U všech dalších produktů můžete přejít z jedné staré licence na nejnovější verzi libovolné licence (tedy i příp. změnit profesní zaměření). Nejvíce můžete získat při přechodu na některou z profesních kolekcí produktů, tzv. Collections, kdy za celou kolekci zaplatíte méně než za jednotlivý profesní produkt jako jsou Inventor Professional, Revit nebo Civil 3D. Přejít lze na některou z těchto kolekcí:

Kolekce produktů

 • PD&M collection

  Sada aplikací Autodesk pro strojírenství a výrobu

 • Inventor Professional
 • AutoCAD Mechanical
 • Inventor HSM (CAM)
 • Nastran In-CAD

A spoustu dalších programů, doplňků a nástrojů, které vám pomohou s postupy při navrhování, umožní pokročilé simulace i 5-osé CAM nástroje.

 • AEC Collection

  Sada aplikací Autodesk pro architekturu, a stavebnictví

 • Revit
 • AutoCAD Civil 3D
 • InfraWorks 360
 • AutoCAD

A také některé další integrované nástroje pro oblast Building Information Modeling, díky kterým zlepšíte svou konkurenceschopnost.

 • M&E collection

  Sada aplikací Autodesk pro mediální a zábavní průmysl

 • Maya
 • 3ds Max
 • MotionBuilder
 • Mudbox

Tato kolekce navíc také obsahuje další nástroje a nádstavbové doplňky, které vám rozšíří možnosti aplikací 3ds Max a Maya pro film, televizi i hry.

 

Co znamená "se zárukou vrácení"?

 My i výrobce programu, společnost Autodesk, plně předpokládáme, že zákazníci budou samozřejmě plně spokojeni se svým nově pořízeným předplatným. Pokud však z nějakého důvodu nastane, že spokojeni nebudou, pak mohou přejít zpět na původní trvalou licenci, a to během 30denního období pro vrácení anebo stejně tak i na konci 3letého období nebo na konci druhého roku obnovení 1 letého předplatného (1rok  + obnovení na 1 rok)

Jak získat nabídku?

Vybrané produkty naleznete na našem eshopu, kde si je rovnou můžete objednat, popřípadě nás kontaktujte pomocí formuláře níže anebo přímo našeho obchodního zástupce pro konkrétní nabídku na míru pro vás a vaší firmu.

Eshop

Při využítí této promo akce na našem eshopu, uveďte licenční číslo vaší trvalé licence do poznámek v košíku. My vás budeme zpětně kontaktovat po ověření licence.

Přejít do Eshopu

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

 

 

Produkty trvalých licencí, které lze na přechod uplatnit

 Platí pro verze produktů od verzí R14 (rok vydání 1998) až do verzí 2018, které nejsou pod aktivním subscriptionem nebo plánem údržby (maintenance).

Obecný CAD: Autodesk AutoCAD, Autodesk AutoCAD pro Mac, Autodesk AutoCAD Design Suite (Standard, Premium nebo Ultimate)

Stavebnictví a Infrastruktura: Autodesk AutoCAD Architecture / Architectural Desktop, Autodesk Architectural/ Architectural Professional/ Architectural Designer, Autodesk AutoCAD Civil/ Civil 3D, Autodesk AutoCAD Civil Series, Autodesk AutoCAD LT Civil Suite, Autodesk Fabrication Products, Autodesk AutoCAD Land Development Dsktp (LDDT) / Land Dsktp (LDT), Autodesk AutoCAD Map3D, Autodesk AutoCAD Map3D Enterprise, Autodesk AutoCAD MEP, Autodesk AutoCAD P&ID, Autodesk AutoCAD Plant 3D, Autodesk Plant Design Suite (Standard, Premium nebo Ultimate), Autodesk Infrastructure Design Suite (Standard, Premium nebo Ultimate), Autodesk AutoCAD Visualization Suite, Autodesk Building Design Suite (Standard, Premium nebo Ultimate), Autodesk Building Services, Autodesk InfraWorks™/ Infrastructure Modeler, Autodesk Navisworks Manage, Autodesk Revit Architecture/Revit MEP/Revit Structure & Revit Suites, Autodesk Revit, Autodesk Revit Building, Autodesk Revit Series /Building, Autodesk Revit Series – AutoCAD, Structure, Systems Plus, Autodesk Robot™ Structural Analysis/Professional, Autodesk Survey, Autodesk Advance Steel Premium/ Advance Steel AutoCAD Bundle, CAiCE Visual Construction/Roads/Survey/Survey and Roads

Animace: Autodesk 3ds Max, Autodesk 3ds Max Design, Autodesk 3ds Max Real-Time Animation, Autodesk 3ds VIZ, Autodesk Maya, Autodesk Maya LT, Autodesk Maya Unlimited/Complete, Autodesk MotionBuilder, Autodesk Maya Entertainment Creation Suite Standard, Autodesk 3ds Max Entertainment Creation Suite Standard, Autodesk Entertainment Creation Suite Ultimate

Výroba: Autodesk Alias Design, Autodesk AutoCAD Electrical, Autodesk AutoCAD Mechanical, Autodesk Building Electrical, Autodesk CFD Design Study Environment, Autodesk CFD (Basic, Advanced, Motion), Autodesk Factory Design Suite (Standard, Premium nebo Ultimate), Autodesk HSMWorks Premium/Professional, Autodesk Intent Professional, Autodesk Inventor HSM, Inventor HSM Professional, Autodesk Inventor/ Inventor Engineer-to-Order/ Inventor Professional/ Inventor Publisher, Autodesk Inventor Series (AIS), Inventor Suite, Autodesk Inventor Suites – Professional, Routed, Simulation, Autodesk Moldflow Adviser (Standard, Premium, Ultimate), Autodesk Moldflow Design, Autodesk Moldflow Insight (Standard, Premium, Ultimate), Autodesk Moldflow Synergy, Autodesk Nastran, Autodesk Nastran In-CAD, Autodesk Product Design Suite (Standard, Premium nebo Ultimate), Autodesk Showcase, Autodesk Simulation Mechanical, Autodesk Vault Office, Autodesk Vault Workgroup, Autodesk Vault Professional

LT produkty: Autodesk AutoCAD LT, Autodesk AutoCAD LT pro Mac, Autodesk Inventor LT™, Autodesk AutoCAD Inventor LT™ Suite, Autodesk Revit LT™, Autodesk AutoCAD Revit LT™ Suite