Sdílejte svá projektová data chytře a s výhodou

BIM360TEAM web promo

Autodesk nabízí ve svém portfoliu řadu aplikací v cloudu, které řeší jednu z nejpodstatnějších součástí metodiky BIM, a sice komunikaci a spolupráci v projektovém týmu. Základním řešením této problematiky je aplikace Autodesk BIM 360 Team pro spolupráci a sdílení dat projektového týmu odkudkoliv, kdekoliv a kdykoliv. Podívejte se na naše video z prezentace funkcí této aplikace. K datům projektu mohou mít přístup i ti členové týmu (např. investor, kooperant), kteří nevyužívají žádný CAD software. Řešení je vhodné pro uplatnění jak pro stavebnictví tak i pro strojírenství.

Nyní až do 21. 7. 2017 můžete získat slevu 50% při nákupu pěti a více licencí   Autodesk BIM 360 Team. Další slevu, a sice 25% můžete získat pro nákup minimálně pěti licencí další cloudové služby Collabration for Revit, která umožňuje současnou práci více projektantů na BIM modelu v Revitu.

Další slevu můžete získat při pořízení spolu s projekční nebo konstrukční sadou programů. Pokud o kteroukoliv z uvedených nabídek máte zájem, kontaktujte nás a my Vám připravíme řešení podle vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com