Jako první zjednodušujeme administrativu spojenou s pronájmy

Autodesk Auto-renewal

Nové měsiční pronájmy

1MonthRenewal 3Autodesk již delší dobu má možnost pořízení měsíčních pronájmů. Tato možnost je využívána převážně v EU zemích na západě a Americe.  V Adeonu jsme jako jeden z prvních partnerů Autodesku v České Republice, který toto vyjednal i pro své zákazníky. Nyní tedy od nás máte možnost zakoupit jakýkoliv produkt Autodesku i v měsíční lhůtě. Produkty s měsíčním pronájmem najdete i u nás v CAD eshopu. Měsíční pronájmy lze pořídit pouze s tzv. automatickým obnovováním o kterém píšeme níže na této stránce. Ostatní produkty, které na eshopu nenajdete si ale u nás také můžete objednat v měsíční lhůtě pronájmu, stačí nás jen kontaktovat.

Tento krátkodobý pronájem je u zákazníků žádaný převážně pro dočasné sezóní pracovníky. Dosud bylo možné si produkt koupit pouze nejméně na tří měsíce. Pokud ale máte zakázku na kterou potřebujete rychle a jednoduše dokoupit kratší období pronájmu, tak jsme vám nyní vyšli vstříc.

V e-shopu najdete tyto produkty s měsíční lhůtou:

Moznost Autodesk Pronajmu

 

Možnost automatického obnovení kontraktů

Auto RenewalA také jako jeden z prvních autorizovaných partnerů Autodesku v České republice nabízíme alternativní možnost zakoupení pronájmu (subscription) software Autodesk s automatickým obnovením kontraktu (auto-renew).

Autodesk nyní tuto možnost nabízí u měsíčních nebo jednoletých kontraktů, které jsou automaticky obnoveny po vypršení měsíčního nebo jednoletého období, pokud je zákazník nevypoví. Zákazník může kontrakt vypovědět nejpozději tři dny před jeho vypršením, v opačném případě nemusí dělat nic a kontrakt je automaticky prodloužen a pokračuje na další období. Toto výrazné zjednodušení administrativy uživatel ocení právě zejména u výše zmíněných krátkodobých, tj. měsíčních pronájmů.

Jak získat licenci s Auto-Renewal

U základních produktů, které najdete u nás na eshopu, stačí objednat pronájem na 1 měsíc nebo 1 rok a automaticky k němu bude připojen i automatické obnovení. U produktů, které v eshopu nenaleznete, nás prosím kontaktuje a my vám zašleme nabídku.

Nicméně stále zůstává zachována možnost objednat pronájem s klasickým obnovováním, který pokud není obnoven do svého vypršení, tak skončí.

 

Kontaktujte nás

Vložením zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com